Прочитавши цю статтю, Ви будете знати, яке буває увагу у дитини 6 років, навчитеся в грі розвивати увагу дитини

Зміст:

 1. Як формується увагу з зростанням самої дитини.
 2. Розвиваємо увагу в грі.

1. Як розвивається увага з зростанням самої дитини.

У наш комп'ютерний вік нам постійно необхідно переробляти в голові купу різної інформації. А для цього потрібна увага. Ви розумієте, що Ваша дитина повинна також уміти оперативно і уважно розбиратися у всіх життєвих проблемах. Так що ж таке «увага»? 1_vnimanie.png

Хочете знати з чого почати роботу над увагою своєї дитини? Давайте розберемо всі важливі моменти. 

 1. Перший вид уваги до нас приходить ще з пелюшок. Коли мимоволі малюк розглядає блискучі, що рухаються, яскраві, кричущі предмети або просто звуки. Це все відбувається тільки за участю дорослих. Це і є наша мимовільна пам'ять. 
 2. Коли дитина дорослішає, то він вже може уважно чимось займатися: слухати чи грати. Але як тільки з'являється щось яскраве, цікаве – тут же швидко відволікається. В цілому уважно чимось займатися дитина в 3 роки може тільки 20-25 хвилин, а в 6 років вже близько години! Це початок довільного уваги. Тут дуже важливо Вам пам'ятати про нестійкості самого уваги дитини! Вам потрібно намагатися в грі не відволікати його, а давати можливість відчути сам підсумок гри! 
 3. Ваша дитина вже збирається піти в школу і у вас з'являється загальна мета – успішне навчання! 

Зараз він вже може керувати своєю увагою і це головний показник готовності до навчання у школі! 

Адже в ролі учня йому потрібно буде не тільки довільна пам'ять! 

Запам'ятайте всі види уваги та її властивості, які будуть потрібні майбутньому учневі: 

Тепер Ви розумієте, як важливо саме зараз розвинути у дитини уважність! 

Всі властивості уваги Ви можете за допомогою гри сформувати і довести до автоматизму у Вашій дитині! Адже тільки в грі кожна дитина стає швидким та уважним! 

2. Розвиваємо увагу в грі. 

Сама гра – в будь-якій формі і з будь-яким призначенням вже розвиває уважність у всіх учасників. 

Адже Ви самі пам'ятаєте все це з дитинства! Щоб бути учасником гри, потрібно: знати її правила, вчасно вживати певні дії і стежити за загальним ходом. 

Але ми поставили за мету підготувати дитину до занять у школі, тому тут потрібні спокійні ігри з необхідністю швидко дати відповідь. 

Ось ці ігри допоможуть Вам виробити основна умова, що забезпечує успішне засвоєння різного обсягу знань – ігри на увагу і його властивості: 

Ігри на концентрацію: 

 1. «Захована фраза» або інша її назва «Холодно - гаряче». Пам'ятаєте, як важливо в цій грі правильно поставити питання і потім отримані відповіді побудувати логічний ланцюжок? 
 2. «Все пам'ятаю» або «Сніжний ком». Вибирайте тему і по черзі називайте слова, тільки кожен раз повторюйте всі сказані перед Вами. 

На стійкість: 

 1. «Склади візерунок» Ви спочатку викладаєте орнамент, показуєте його дитині і потім просіть малюка відвернутися. В цей час змінюєте якийсь елемент. 
 2. Варіант з ускладненням гри «Склади візерунок». Ви спочатку викладаєте, показуєте, потім усе забираєте. Дитина повинна відновити малюнок. 

На переключення 

 1. «Визнач на слух». Спочатку приготуйте книжку, папірець, ложку, барабан. Покажіть дитині, які вони видають звуки. Потім зав'яжіть йому очі і на слух він повинен визначити, який предмет видає звук. Кількість предметів поступово збільшуйте. 

На розподіл і обсяг: 

 1. «Цифрова таблиця». У цій грі дитина повинен уміти швидко показати і назвати цифри в правильному порядку. 

У цьому віці можна показати дитині онлайн-ігри на увагу

 

Як розвивається увага з зростанням самої дитини. 

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар