Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся, як багато існує речей, здатних зробити купання немовляти легким і приємним заняттям.

Зміст:

Як купати дитину з колом

Здавалося б, тільки недавно Ви перший раз опустили маленького в ванночку. І ось він уже щосили хлюпається і веселиться. Дитяча ванна стає крихті мала і Ви вирішуєте перенести водні процедури у велику ванну. Коло для купання немовлят покликане допомогти йому освоїтися в великому просторі і поліпшити вроджений плавальний рефлекс.

Купання малюка з колом, яке надягають на шию, набагато зручніше і практичніше, ніж з іншими конструкціями. Плавальний круг зроблений так, що дорослому досить надіти його на крихту, застебнути і відпустити у вільне плавання.

11.1.png

 Перш за все, слід зазначити, що жодне пристосування не означає, що маленького можна залишати без нагляду. Так, з колом малюк відмінно плаває, але стежити за купанням Ви все одно повинні!

Пам'ятайте!

Виробники якісних дитячих кіл гарантують безпеку діточок, але спостерігати за дітками обов'язково потрібно дорослим.

Зрозуміло, Вам вирішувати, коли купати дитину з колом, але провідні педіатри вважають, що це можна робити ще до того, як малюк навчиться тримати голівку.

У створенні плавального кола для малюків брали участь медики і педагоги, тому він не несе небезпеки навіть для самих крихітних діток. Більш того, продумана система кріплень дозволить Вам регулювати застібки в міру дорослішання малюка.

11.2.png

Пам’ятайте!

 Перед тим як купати дитину з колом на шиї, дайте можливість дитині подосліджувати його. Нехай дитина подивиться на яскраве коло і потримає його в ручках (якщо вийде).

Так малюк перестане боятися нову річ і полюбить її.

Одягати пристосування потрібно ще «на березі», акуратно розклавши затискачі і застогнав їх навколо шийки дитини.

Простежте, щоб коло було застебнуте ні занадто туго, ні занадто вільно. Подборіддя крихти повинно розташовуватися строго в виїмці. Операцію з надягання зручніше виконувати вдвох, особливо якщо малюк ще не вміє сидіти.

Пам'ятайте!

 Купання немовлят з колом дозволяє їм вирости більш здоровими, міцними, не боятися води в дорослому житті.

Плавальний круг зручний, практичний, мобільний і випускається в декількох розмірах: від народження до року і від року до двох. Для зовсім крихітних діток існують моделі кіл з брязкальцями всередині, а для старших діток - з ручками, за які малюк буде триматися.

11.3.png

Підбирайте пристрій строго у відповідності з віком дитини!

Можливо, Вам сподобається відео 

Гірка для купання новонародженого

Багато мам відзначають, що стояти зігнувшись, і контролювати стан немовляти у ванні досить важко.

 Щоб полегшити батькам процес водних процедур і була сконструйована гірка для купання немовлят. Вона приймає на себе вагу малюка і Вам не доведеться тримати крихту на руках.

 

Гірки для купання немовлят бувають поролоновими, пластиковими або тканинними (з фланелі або сітки). Тканинні гірки поділяються на каркасні конструкції (каркас із дроту, на який натягнута тканина) та гірки - гамаки. Останні кріпляться на дитячу ванночку і підходять тільки для зовсім крихітних діток.

Свої позитивні і негативні сторони є у кожного матеріалу, але найбільш популярні пластикові моделі. Вони випускаються більшого розміру, мають присоски на ніжках і (деякі моделі) оснащені ремінцями для безпеки малюка.

 Гірки з тканини зі збільшенням маси карапуза витягуються і стають непридатними. Але, як варіант для новонародженого, вельми зручні.

Пам'ятайте!

Обов'язково вимийте гірку перед використанням і надійно закріпіть у ванній. Потім наберіть воду до половини конструкції і знову перевірте надійність кріплень.

11.5.png

 На пластикову поверхню можна накинути пелюшку.

Покладіть малюка в гору і додайте стільки води, щоб її рівень був не вище шийки крихти. Коли купання закінчиться, вимийте і висушіть гірку.

Нові пристосування для купання новонародженого

Ритм нашого життя досить високий, необхідно багато встигнути, тому для догляду за малюками сучасним батькам потрібні надійні помічники. Благо, виробники з задоволенням йдуть на зустріч і постійно випускають різні пристосування для купання новонароджених.

Так, для купання  можуть стати в нагоді:

• Матрасик для ванної

• Килимок для купання (надівається на бортик великої ванни і має кишені для дрібниць)

• Роздільник для великої ванни (обмежує простір, економить воду).

11.6.png

Якщо Ви захочете придбати ці або подібні новинки, прослідкуйте, щоб продукція була якісно і оригінальною.

Зрозуміло, така продукція буде коштувати дорожче, ніж менш якісні аналоги, але хіба можна заощадити на житті та здоров'ї найдорожчої для Вас людини?

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар