Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся, як правильно вибирати придане малюкові.

Зміст:

Не випадково сучасні молоді батьки вкрай прискіпливі до якості речей для щойно народженого малюка. Дитяча шкіра настільки тонка і ніжна, а імунітет настільки не міцний, що контакт з не якісними тканинами може завдати великої шкоди (роздратування, попрілості, висип).

Саме тому речі для новонародженого на перший час і в подальшому, повинні відповідати найсуворішим вимогам. Найбільш бажаними вважаються дрібнички, зшиті з високоякісного органічного бавовни, пофарбовані натуральними барвниками. Взагалі, на найперше час краще купувати не забарвлену одяг, бо навіть найбезпечніший барвник може викликати у малюка алергію. Педіатри допускають використання в холодну пору фланелі або микрофлиса найвищої якості. Намагайтеся вибирати речі відомих дитячих виробників одягу.

одежда_новорожденным.png

Пам'ятайте!

• Всі дрібнички, які ви збираєте для грудничка повинні бути з застібками на грудях. Причому кнопки або блискавки набагато зручніше гудзиків. Врахуйте це, тому що дітлахи одягатися не люблять і будь-яку річ потрібно буде надіти максимально швидко.

• Переконайтеся перед покупкою, що внутрішні шви на речах повністю відсутні або ретельно оброблені. Відмовтеся від дрібничок з кривими швами, що стирчать нитками або погано закріпленим /грубо зробленим декором. Правда, відомі виробники такого браку, як правило, не допускають.

• На етикетках повинна бути інформація про барвнику і щільності тканини. Барвник, якщо він є, повинен бути стійким, а тканина - міцної.

• Перевірте, наскільки міцно закріплена фурнітура. Кнопки, гудзики і змійки не повинні відриватися.

  • Усі види речей повинні бути досить вільними і широкими, щоб не сковувати рухи немовляти.
  • Припустимо купувати одяг з невеликим запасом.

Постараємося дати вам приблизний перелік того, що треба для новонародженого на перший час:

Боді для новонароджених

Вибираючи, які речі потрібні для новонароджених, обов'язково внесіть в список боді. Це вид одягу з короткими або довгими рукавами, який вдягають на тільце крихти. Є моделі боді з закритими ніжками вони називаються боді-сліп.

боди.png

Боді зручні тим, що надійно закривають спинку і поперек грудничка, утримуючи тепло. Кнопки між ніжок дозволяють мамі швидко і без клопоту змінити підгузник. Горловина бодику може бути з кнопками на плічках або ж скроєна по типу «американки» (розсовується горловина).

Костюми для новонароджених

Вітчизняні та імпортні виробники випускають костюми для немовлят різних забарвлень і різного призначення.

комплекты_для_новорожденных.png

Костюм може складатися з шапочки, кофтинки, сорочечки і повзунків або Бодик / сліпа, з кофтиною і чепчики. Продаються набори в одній колірній гамі для виписки з пологового будинку, Нового року, урочистих випадків і просто для прогулянок.

Можна вибрати комплект одягу для конкретного випадку (на виписку або фотосесію) або ж просто для прогулянок.

Особливо красиві і елегантні костюми для новонароджених хлопчиків, до найдрібніших подробиць імітують дорослу одяг.

Кофточка для новонародженого

Найчастіше, кофточка, як одяг для немовлят, використовується вдома, під час прийняття повітряних ванн (тонкий трикотаж).

кофточка_для_новорожденных.png

Утеплений варіант зручний для прогулянок, якщо раптом на вулиці похолодало. Не великий обсяг дрібнички дозволяє взяти її з собою на будь-яку прогулянку.

Повзунки для новонароджених

Повзунки - найбільш традиційний одяг, відома всім бабусям.

ползунки_для_новорожденных.png

Протягом багатьох років повзунки були єдиним варіантом одягу для немовлят. Вони бувають з резинкою на поясі або ж із застібками на плічках (напівкомбінезони). Зручні тим, що ступні малюка в повзунках закриті, і носочки можна не надягати.

Розміри повзунків для новонароджених відповідають розмірам боді і сліпів, тобто їх можна підбирати по зростанню крихти. Як домашній варіант одягу - цілком прийнятні, але повноцінно повзати в них у карапуза не вийде.

Сорочечки для новонароджених

Від кофтинок сорочечки відрізняються тим, що не мають застібок взагалі, або ж тільки одну кнопку на плечику.

распашонки_для_новорожденных.png

Підбирайте моделі, в яких немає швів або ж вони виведені назовні. Тому що саме з сорочечки немовляти дуже зручно сповивати - вона практично не здавлює тіло. Випускається з зашитими рукавчиками або з відкритими. Повзунки і сорочечки для новонароджених виготовлені з високоякісних тканин, дуже багатофункціональні, зручні для батьків і дітей.

Шапочки для немовлят

Ваш список речей новонародженому буде не повним, без придбання декількох шапочок.

шапочки_для_новорожденных.png

Підбирайте розмір, орієнтуючись на окружність головки немовляти. Її можна виміряти сантиметром будинку (заміряйте окружність голівки над лобиком), додавши невеликий запас.

Врахуйте, що вам будуть обов'язково необхідні: трикотажна шапочка (для носіння після купання), шапочка для гуляння в теплу пору і ще одна - для зими, також у вас повинні бути окремі трикотажні шапочки для дома.

Ось такий перелік речей новонародженного для першого місяця

все_на_первый_месяц.png

Надалі ви зрозумієте, які речі найбільш комфортні для малюка і зручні для вас і навчитеся підбирати гардероб найбільш точно.

 

 

 

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар