Фахівці університету Хельсінкі провели унікальне дослідження внутрішньоутробного навчання майбутнього немовляти основам мови.

В ході роботи було з'ясовано, що малюк починає чути різні мелодії і звуки вже на 27 тижні вагітності матері. Це відкриття дає можливість починати готувати нервову систему дитини до навчання мови. Під час дослідження фахівцями було також встановлено, що шум негативно впливає на нервову систему немовляти.

Автор дослідження Мінна Хуотілайнен з групою вчених провели експеримент з групами жінок у яких встановлена ​​29-й тиждень вагітності. Майбутнім мамам давали послухати певні псевдослова і в цей час фіксувалася активність мозкових нейронів у майбутніх малюків.

Потім, після народження малюків був проведений заключний етап експерименту. Всіх дітей розділили на дві групи. Першій пропонувалося прослухати раніше почуті псевлдослова, а другий-незнайомі. Одночасно проводився аналіз активності їх мозкових нейронів.

В результаті малюки першої групи за допомогою своїх мозкових нейронів подали «сигнал впізнавання», у другій групі цього процесу не спостерігалося.

Дослідники прийшли до висновку, що ще в утробі у кожної дитини закладається основа пізнання мови. Це відкриття в майбутньому може допомогти при 

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар