25 серпня відбулася прес-конференціязаступника голови Київської міської державної адміністрації Ганна Вікторівни Старостенко щодо підготовки до нового навчального року у місті Києві.

В своєму виступі  вона зазначила, що питання в галузі освіти міською владою знаходяться на постійному контролі і вирішуються багатопланово. А саме:

«Цього року ми зберегли муніципальні надбавки для вчителів, забезпечили додаткові виплати для вихователів, котрі працюють у переповнених групах, і ввели додаткові штатні одиниці асистентів вихователів у групи інклюзивного навчання»- сказала Г.В.Старостенко

Також вона повідомила, що на постійному контролі міської адміністрації знаходяться діти внутрішньо переміщених осіб та киян-учасників АТО. Їм надається пільгове харчування у школах та поза чергове зарахування  до дитячого садка.

Не залишилися без уваги і маленькі першокласники:

 «Сьогодні у місті Києві уже зареєстровано більше 32 тисяч першачків. Це дітки, які підуть у перші класи,і у нас виникла потреба у створенні 98 додаткових перших класів на базі шкіл”- зазначила Г.В.Старостенко.

Але все ж таки наповнюваність класів в київських школах у порівнянні з минулим роком збільшилася до 32-36 дітей.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації А. В. Старостенко також повідомила, що для посилення режиму безпеки КМДА планує в кожній школі встановити камеру відеоспостереження, а в дитячих садах кнопку тривожного сповіщення. Для цього міська влада вже виділила необхідні кошти. Зараз проходять тендерні процедури, і до кінця року в кожному закладі освіти буде встановлено відповідне обладнання», - сказала вона.

Підводячи підсумок Г. В. Старостенко підкреслила, що система освіти міста до початку навчального року готова.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар