Фахівцями доведено, що комп'ютерна гра здатна вплинути на поведінку і розвиток дитини

Однак у всьому повинна бути норма. З метою знайти «золоту середину» для дитини науковими співробітниками госпіталю дель Мар (Hospitaldel Mar), який знаходиться в Барселоні було проведено дослідження для визначення точної норми часу комп'ютерних ігор для дитини.

В ході роботи було встановлено, що за тиждень дитині слід проводити за монітором не більше години. Такий підхід дисциплінує, але якщо час збільшити - ефект стає негативним, поведінка псується і одночасно падає рівень успішності в школі.

 У своїх підсумках дослідження вчені застерігають, що різко забороняти дитині знаходиться за комп'ютером більше години теж не варто. Необхідно знайти спочатку йому інше захоплення, яке так само позитивно впливатиме на розвиток інтелекту.

Ще фахівці радять батькам звертати увагу на використання різноманітних жанрів комп'ютерних ігор. Такий підхід дозволить розвивати різні ділянки головного мозку під час проходження різних рівнів складності. Лікарі рекомендують після гри привчати дитину виходити на вулицю подихати свіжим повітрям.

Фахівці радять особливу увагу батькам звернути на фізичний розвиток дитини і не забувати, що м'язи тіла атрофуються через надмірне перебування за монітором.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар