Наближається пора канікул і у всіх батьків виникає проблема: чим зайняти на цей період свого учня?

На це літо в Україні намічено відкриття семи бізнес-таборів. Тут дітям розкриють основи бізнесу, навчать поводитися з грошима і знаходити правильні рішення. При цьому не тільки навчання дитини гарантують в цих бізнес-таборах, а й його активний відпочинок теж.

• «West Camp» знаходиться під Івано -Франківськ. Розрахований на дитину від 13 до 18 років. У ньому навчать створювати власні бізнес-проекти щодо здорового способу життя.

• «Teen Camp» розміщений в Києві. Розрахований для підлітка 11-16 років. Це денний табір. Тут для дітей буде предствавлені два напрямки: профорієнтація і розвиток особистісних навичок.

• «Miniboss Business School» розташований в Одесі. Організовано для школярів різного віку: 7-10, 11-14 і 15-17 років. Для кожної дитини тут заплановані заняття з англійської мови, різні майстер-класи і бізнес -ігри.

• Kids - Підприємницький Інтенсив MBA. Він буде проходити в Києві для дітей від 7 до 17 років. Залежно від віку кожній дитині підібраний окремий курс згідно його вікового розвитку.

• "Kidbi" знаходиться на базі відпочинку під Києвом. Призначений для дитини 9-15 років. У цьому таборі навчать дитину створювати свій індивідуальний проект, заробляти гроші і стати лідером.

• «Business Land» розміщується в Карпатах. Працюватиме для дитини 8-17 років. Тут кожну дитину постараються навчити створювати власну стратегію просування свого сайту в інтернет-просторі.

• «Абетка грошей» знаходиться в Закарпатській області на еко-курорті Ізки. Заплановано для дитини 10-16 років. Це фінансовий табір. Весь час відпочинку дитини тут розплановано по життєвим принципам «грошового потоку»

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар