Прес-служба МОЗ України повідомила, що сьогодні, 26 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив постанову в якій передбачається до 2020 року дітей із спеціальних шкіл з затримкою психічного розвитку (шкіл-інтернатів) поступово переведуть на навчання до загальноосвітніх навчальних закладів.

Вже заплановано на перше вересня 2017 року припинити набір учнів в підготовчі та перші класи спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів), забезпечити умови для  інклюзивної освіти цих дітей в загальноосвітніх учбових закладах.

Для цього спочатку будуть створені спеціальні підготовчі класи, а потім діти будуть переходити в спеціальні інклюзивної класи в загальноосвітніх навчальних закладах.

Такі заходи в світовій практиці допомагають не тільки сформувати толерантність і відкритість в суспільстві, а й поліпшити навчання дітей з особливими потребами.

Саме створення підготовчих класів в з'єднанні з корекційно-розвиваючої роботою покликані дати можливість забезпечити таким дітям повноцінне засвоєння навчального матеріалу.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар