Вчені постійно спостерігають за сучасними дітьми з метою аналізу їх розвитку під впливом сучасних високих технологій.

Спеціаліст НДІ загальної та педагогічної психології Варенікіна І.М. рекомендує батькам різні технологічні пристрої залишати для дитини на підлозі. Таким чином малюк змушений не сидіти, а більше рухатися.

При цьому важливо врахувати зміст гри, яку пропонують малюкові. Будь-яка гра повинна активізувати уяву, підходити за віком і одночасно задовольняти його потреби.

Багато фахівців Великобританії також рекомендують батькам сучасних малюків до 3 років висновки зі своїх досліджень.

Так фахівцем з питань навчання дітей раннього віку Розою Флувіт встановлено, що краще все ж знайомити дітей з новими технологіями, але ні в якому разі не зловживати цими засобами. Так як зловживання погано впливає на поведінку маленької дитини.

Експерти радять з дитиною молодшого віку обов'язкові перебувати поруч батькам і допомагати їй освоювати високі технології, проводити спільні заняття, контролювати  дії малюка і активно брати участь у всіх іграх через інтернет. У майбутньому такий підхід дасть малюку позитивний досвід в спілкуванні з іншими людьми і навчить розумно користуватися високими технологіями.

Фахівцями вже встановлено допустимий час ігор дітей в інтернеті для різних вікових категорій. Так для немовляти допускається від декількох секунд до 3-5 хвилин, малюкові ясельного віку від 15 до 30 хвилин. При цьому батькам слід вчасно помічати перші прояви втоми у дитини і відразу переводити її увагу на іншу гру. Навіть під час активності слід привчати дитину робити перерви в Інтернет онлайн.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар