Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся, як можна навчити дитину малювати олівцем і зможете показати йому всі етапи навчання малюванню.

Зміст: 

  1. Перші дитячі малюнки олівцем.
  2. Малювання олівцем для дітей.

1. Перші дитячі малюнки олівцем

Безперечно, для кожної дитини малювання – це чудовий спосіб пізнання навколишнього світу. Вам просто необхідно підтримати і направити бажання відтворювати різні предмети на папері, навчити малюка дивитися на світ очима художника, помічати гармонію в навколишньому світі. З допомогою малювання Ви зможете навчити свого малюка також спокою і врівноваженості. Для цього Вам необхідно тільки старання і послідовність. Проводьте уроки з малювання регулярно і помітите результат дуже швидко!

Малювання олівцем – це перший і основний спосіб передачі зображення на папері. Для успішної роботи Вам будуть потрібні м'який олівець, альбом і ластик. Причому, для заточування олівця поступово постарайтеся перейти від звичайної точила на лезо і канцелярський ніж. Спочатку дуже важливо для малювання показати дитині, як правильно тримати олівець: 1_как_правильно_держать_карандаш_при_рисовании.jpg

Перші вправи повинні навчити малюка малювати різні лінії і всі геометричні фігури. Потім від геометричних фігур переходите до зображення предметів з правильною формою: яблука, килимка для ляльки, будиночка, повітряної кулі, з казкового героя – Колобка.

Після того, як Ваша дитина навчився відтворювати один предмет, що складається з однієї геометричної фігури, ускладнюйте завдання. Покажіть, як можна намалювати об'єкти з декількох елементів: гусениця, сніговик, хатинка з вікнами, з мультфільмів -Капітошку, Лунтіка, Черепашку.

Можливо, Вам сподобається відео з поясненням, як намалювати Черепашку.

2. Малювання олівцем для дітей

Хочете, щоб малювання стало для Вашого малюка самим улюбленим захопленням? Тоді готуйтеся освоювати всі секрети разом з ним. Адже фахівці радять починати уроки малювання чим раніше, тим краще. Щоб дитина змогла сформувати свій запас знань, умінь і навичок. А потім самостійно створювати свої роботи.

Можливо, Вам сподобається відео-уроки 

Якщо Ваш малюк вже школяр, тоді для подальшого навчання малюванню Вам необхідно познайомити з основами малюнка: покажіть, як можна квадрат перетворити в куб, як на аркуші паперу передається обсяг предмета, його розташування ближче – далі. Для створення композиції сюжетного малюнка Вам потрібно показати дитині, як виконуються начерки для вибору найбільш вдалої передачі руху і обсягу.

Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що саме начерки можуть показати талант художника і допомогти вибрати професію на майбутнє для Вашої дитини.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар