У всьому світі відбувається страшне збільшення дітей страждають від ожиріння, захворювання на цукровий діабет IIтипу і високим кров'яним тиском. Головна причина захворювань - фаст-фуд разом з солодкими напоями.

Всесвітня федерація по боротьбі з ожирінням (далі ВФБО) повідомляє про те, що раніше ці проблеми зі здоров'ям спостерігалися тільки у дорослих. В наш час життя дітей опинилося під загрозою через частого вживання фаст-фуду.

Уже ООН закликає до 2025 року в усьому світі всім країнам вжити заходів для зупинки росту дитячого ожиріння. Але факти говорять про протилежне.

 Так найвищі показники ожиріння дітей у віці від 5 до 17 років встановлено на острівних державах Тихого океану: Кірібаті, Самоа і Мікронезії. Далі йдуть: Єгипет, Греція, Саудівська Аравія, США, Мексика та Велика Британія.

В цілому всі дані занесені в таблицю по всіх країнах, в якій в процентному співвідношенні вказано кількість дітей від 5 до 17,9 років з надлишковою вагою.

таблица_ожирения_в_мире.jpg

У всьому світі більше 3,5 мільйонам дітей поставлено діагноз - цукровий діабет IIтипу. Причому раніше в цьому віці він взагалі не спостерігався. Наслідки цього захворювання можуть привести кожнe дитинe до сліпоти і ампутації частини тіла.

За даними ВФБО допускає, що це число до 2025 року виросте до 4,1 млн.

Сьогодні в усьому світі:

• майже 13,5 млн. дітей мають порушення толерантності до глюкози, що передує виникненню діабету;

• 24 млн. мають високий кров'яний тиск;

• 33млн. страждають від жирової хвороби печінки в результаті ожиріння.

Фахівці зізнаються, що ці дані занижені, так як в розрахунок бралися дані про дітей які вже страждають від ожиріння і не враховувалися дані про тих, у кого вже спостерігається надмірна вага.

Найбільш критичний стан з ожирінням дітей фахівці прогнозують до 2025году в Єгипті і в Греції.

Експерти також відзначили, що в багатьох країнах вже почалася боротьба з цими труднощами, а ось в бідних країнах ще дуже слабо.

Директор з питань політики Всесвітньої організації по боротьбі з ожирінням Тім Лобстейн заявив

Тим_лобстерн.png

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар