Улюблена розвага сучасних дітей – комп'ютерні ігри. Глобальна проблема всіх батьків – як при цьому зберегти дітям гостроту зору.

Професор Вільям Зінгер з дитячої клінічної лікарні Галвестона (Великобританія) опублікував підсумки свого дослідження даної проблеми.

В ході роботи професор склав перелік найбільш важливих комп'ютерних правил.

  1. Особливо обережно користуватися комп'ютером необхідно дітям, які в житті перенесли судоми на тлі високої температури. Надмірне навантаження може призвести до епілепсії.
  2. Відстань від монітора до дитини має бути не менше 60см. причому, дистанція повинна бути ще більше, якщо діагональ монітора більше 17 дюймів.
  3. Вся робота з комп'ютером повинна бути тільки з включеним додатковим верхнім світлом. Це дозволяє зменшити ефект мерехтіння екрану, який може призвести до судом.
  4. Час спілкування з комп'ютером має бути строго нормованим: після однієї години роботи або гри на комп'ютері обов'язково необхідно дати очам відпочинок, зробити 15 хвилин перерви без телевізора. Можна почитати, помалювати, просто відпочити.
  5. Всім батькам обов'язково необхідно звертати увагу на маркування кожної комп'ютерної гри і не забувати, що занадто агресивна гра негативно впливає на психіку дитини.
Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар