Що робити і як бути якщо у дитини немає апетиту або він відмовляється їсти? Різні фахівці досліджували цю проблему і спільними зусиллями склали рекомендації для батьків таких дітей.

1. Ніколи не залякуйте малюка невідомими продуктами, щоб не спровокувати потім розвиток харчового розладу у дитини.

З раннього віку не можна визначати для дитини, активно пізнає навколишній світ, що погано, а що добре їсти певні продукти. Вчені встановили, що такою дією батьки закладають почуття провини і сумніви. Надалі, подорослішавши, і зустрівшись з таким невідомим продуктом, дитина може через свої переживання навіть отримати харчовий розлад.

2. Не можна перетворювати їжу в нагороду.

Фахівці радять батькам ніколи не робити з їжі призу. Небезпечно ставити дитині якісь умови для виконання, а потім обіцяти винагороду у вигляді солодкого - шоколадки, цукерок, торта, морозива після з'їденого страви здорової їжі. Це може привести до переїдання. Або сформувати у дитини неправильне уявлення про величезну користь продуктів для здоров'я кожної людини.

3. Не змушуйте дитину доїдати всю порцію насильно.

Доведено, що дитина буде сама з апетитом їсти тільки якщо вона і справді голодна. Вчені радять батькам не наполягати на розмірах порцій, щоб надалі уникнути проблем з надмірною вагою у дитини.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар