Встановлено, що практично кожен четвертий підліток у віці від 13 до 18 років страждає від тривожних розладів. Причому для лікування цього стану лікарі призначають депресанти або інші медичні препарати.

Фахівці з Університету Цинциннаті провели вивчення даної проблеми і запропонували скоротити застосування медикаментів, а ввести заняття йогою.

Для експерименту були запрошені діти від 9 до 16 років у яких був встановлений діагноз підвищеної тривожності. За 12 тижнів експерименту кожен підліток пройшов процедуру ФМРТ і повний курс терапії з медитацією і йогою.

Один з авторів дослідження Шиан Коттон, представляючи результати дослідження, пояснила, що дітям було запропоновано нові способи боротьби зі стресом. В результаті було помічено збільшення активності частини мозку, що відповідає за переробку когнітивної та емоційної інформації та зниження активності островковой частки, яка бере участь в аналізі самовідчуття.

Так само було встановлено зниження тривожності і у батьків підлітків.

У своїх рекомендаціях фахівці стверджують, що за допомогою подібної терапії в підлітковому віці можливо відмовитися від антидепресантів.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар