Прочитавши цю статтю. Ви дізнаєтесь, звідки почалася історія танцю, запам'ятайте які вміння і навички дають дитині заняття танцями, зможете розбиратися в напрямах і стилях танців.

Зміст:

  1. Танець – як найдавніше мистецтво.
  2. Найвідвертіший спосіб самовираження.
  3. Напрямки та стилі танцю. 

1. Танець – як найдавніше мистецтво. 

Приємно бачити енергійну, пластичну і впевнену в собі дитину. У нього навіть хода легка, плавна і одночасно граціозна. А як він вміє тримати спинку! Ви звичайно розумієте, що за всім цим стоїть серйозна підготовка! 1_kartinka_osnovnaya_stoyka_v_tance.jpg

Безперечно, вміти танцювати – це вміти володіти високим мистецтвом!

Хоча цей показовий вид мистецтва може бути і змагальним видом спорту.

Вам буде цікаво дізнатися, що саме вміння гарно танцювати бере свій початок з глибокої давнини. Вже тоді людина створювала певні композиції з ритмічними, виразними рухами під музику. В танці вона намагалася передати радість або смуток своїм тілом. З танцями святкувалися всі важливі події в житті людини і навіть його духовні переживання.

 

Ви помічали, що всі танці розрізняються темпом і ритмом руху, різними гармонійними рухами і позами, неповторною пластикою і мімікою. В кожному танці всі рухи заздалегідь визначені! Це не простий танець, де допускається імпровізація! Володіти технікою танцю не просто! Тут необхідно високою мірою вміти володіти тілом і володіти майстерністю при виконанні основних рухів! 

2. Найвідвертіший спосіб самовираження. 

Ви помічали, що дитячі танці притягують всю увагу оточуючих. Адже щирість дитини в танці – неповторна! Навіть не дивлячись на важку роботу до виступу, емоції щастя та радості переповнюють виступаючих!

Але не тільки емоції щастя та радості отримує дитина! Відвідуючи регулярно заняття, кожен отримує можливість підтримувати в тонусі всі м'язи свого тіла, займатися зміцненням дихальної, серцево – судинної і нервової системи.

Практиками помічено, що активні рухи танцю допомагають навіть скинути всю негативну энергию!

Адже ні для кого не секрет, що танці прирівнюються до спорту і дають дитині здоров'я, витривалість, силу, правильну поставу, розвивають координацію рухів, допомагають зробити тіло більш гнучким та пластичним.

У цілому заняття танцями для дітей дають їм не тільки фізичний розвиток, але й духовний.

Шлях від першого кроку до виступу перед глядачами вчить дитину долати труднощі, бути цілеспрямованим.

Якщо Ваша дитина ще сором'язлива, то вони допоможуть йому подолати в собі це почуття. Тут непомітно проходить боязнь сцени та публічного виступу.

Ви знаєте, що сам танець допомагає не тільки самовираженню, але і створює нове коло спілкування

Завдяки таким заняттям, Ви можете допомогти своїй дитині знайти нових друзів, у яких теж буде постійно активний і здоровий спосіб життя!

 

Запам'ятайте! Кожен танець має свій стиль і дає певні перспективи для подальшого розвитку дитини! 

3. Напрямки та стилі танцю. 

Звичайно, Ви вже уявляєте собі, як за всю історію розвитку людства постійно розвивалися напрями і стилі танцю. Їх людина створила безліч! 

Але є чотири основних напрямки: 

1) Балет. 

2) Школа бальних танців. 

3) Народні танці 

4) Сучасні танці. 

А тепер розглянемо кожне з них, оцінивши яку перспективу вона може дати Вашій дитині в майбутньому. 

Балет. 

Безперечно це серйозний напрямок, яким треба займатися лише з раннього віку. Можливо, навіть у перспективі це стане професією Вашої дитини. Тут вся робота проводиться індивідуально. 

Всі професіонали вважають, що балет дає чудову класичну підготовку перед заняттями будь-яким іншим стилем танцю. 

Займаючись балетом, у Вашої дитини буде поліпшуватися витривалість, м'язова сила, гнучкість тіла, координація рухів і навіть виправитися викривлення хребта. Він також навчиться зберігати рівновагу. 

Народні танці. 

Це напрям близький до театру. Професіонали рекомендують займатися цим стилем дитині з 5 років. 

Вся робота проводиться з усією групою і з кожним індивідуально. Завдяки цьому, крім фізичної підготовки заняття народними танцями допоможуть Вашій дитині знизити самовпевненість і зарозумілість або навпаки перебороти в собі скромність і сором'язливість. 

Бальні танці. 

Трохи менш складний стиль танцю, ніж балет. Разом із загальним поліпшенням здоров'я Ваш дитина, займаючись бальними танцями, може розвинути в собі почуття балансу і координації рухів, поліпшити концентрацію уваги. Не кажучи вже про розвиток витривалості й пластичності. В цьому стилі також приділяється увага разминкам, розтяжок і постановці правильного дихання. 

Спортивні бальні танці допоможуть дитині також правильно подавати себе. А робота в парі з партнером дасть практичні навички соціалізації в суспільстві. 

Сучасні танці. 

Професіонали радять займатися дитині з 5 років. 

Це найширше напрямок, що об'єднує безліч стилів: від естрадного до хіп-хопу, джаз-фанку, модерну, контемпрари. 

Займаючись будь-яким напрямком сучасних танців, Ваша дитина з фізичною підготовкою буде постійно розвивати почуття ритму, гнучкість і координацію рухів. 

Тут головний вибір тільки за Вашою дитиною!

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар