Прочитавши цю статтю, Ви будете знати, для чого потрібна підготовка до школи, як повністю підготувати дитину до школи від необхідного мінімуму знань до зібраного портфеля.

Зміст:

  1. Навіщо готувати дитину до школи
  2. Все про шкільну форму
  3. Збираємо портфель учня

Навіщо Вам готувати дитину до школи

Вашому малюкові вже 6 років. Вас починають турбувати питання: у скільки років краще віддавати свою дитину в школу і як взагалі правильно підготується до школи.

Ви добре розумієте, що часу залишається з кожним днем все менше і менше. Але поки воно ще є, Ви хочете використовувати його по максимуму. Всюди тільки і говорять, яка важка зараз програма навчання навіть з першого класу, а Вам дуже хочеться, щоб Ваша дитина могла з нею легко впоратися.

Тут є дуже важливі моменти, про які забули сучасні батьки: дитина може взагалі не вміти читати до школи! Хоча безперечно, якщо у дитини є фундамент - підготовка до школи, тоді їй легше швидше включитися в навчальний процес. А ще в класі з читаючими однокласниками йому буде цікаво, а не важко!

Але кожен фахівець, що працює з дітьми, Вам скаже, що підготовка до школи не складається не з одних умінь читати і рахувати, це цілий комплекс необхідних навичок, умінь і знань. Він поєднав фізичну, моральну, психологічну та розумову готовність кожної дитини до навчання.

Вам, можливо, буде цікаво дізнатися, що означає кожна частина самої підготовки до школи окремо. Розглянемо кожну з них окремо:

структура_готовності_до_школи.jpg

психологічна_готовність_до_школи.jpgморальна_готовність_до_школи.jpg

І ось тепер Ви повинні зрозуміти, що неможливо буде правильно підготувати дитину до школи, не враховуючи всі ці складові елементи.

4_3зачем_готовить_ребёнка_к_школе.png

Ви розумієте, що дрібна моторика потрібна для красивого каліграфічного письма в зошитах, усне мовлення – щоб дитину могли зрозуміти оточуючі, організація навчальної діяльності, щоб він вмів самостійно розрахувати свій час і все завжди встигав зробити вчасно.

Виникає питання: Як же правильно все організувати? Варіантів відповіді може бути кілька:

1) можете підготувати самостійно дитини до школи вдома – тоді збирайте всі матеріали;

2) звернетеся по допомогу до справжнього фахівця - знайдіть, кому Ви можете це довірити.

готовність_до_школи.jpg

У будь-якому разі сплануйте усю роботу за усіма напрямами так, що б охопити усі складові майбутнього успіху Вашого малюка!

Все про шкільну форму

Ви пам'ятаєте, чим відрізняється дитина з дитячого саду від учня? Адже не лише по портфелю можна сказати, що це учень. Звичайно, про це відразу говорить зовнішній вигляд дитини. Помічали, як він стає відразу ніби дорослішим! Усе це безперечно робить шкільна форма!

Існує величезна кількість суперечливих думок "за і проти" шкільної форми. Якщо узяти думки «за», тоді вирішуються відразу проблема соціального статусу кожного учня, прагнення виділитися. Плюс це стильно, із смаком, практично і економно.

А ось думки "проти": одноманітність, неможливо врахувати індивідуальні особливості кожної дитини, зміни пір року, не кажучи вже про ціни.

Вам, можливо, буде цікаво дізнатися, що існує Постанова Кабінету Міністрів, де узаконена обов'язкова шкільна форма, але тип тканини, колір, моделі визначаються кожною учбовою установою самостійно.

Дитячими психологами рекомендується для шкільної форми вибирати не яскраві барви веселки, а більше приглушені, не дратівливі. Вони радять також не вибирати поєднання білий - чорний, оскільки він стомлює зір і навіть викликає головний біль! Самими практичними кольорами вважається бежевий і приглушено зелений.

Ось тепер Вам необхідно тільки дізнатися в майбутній школі, якого кольору форми у них прийнята і обов'язково, підключити до її вибору свою дитину. Адже вона повинна йому подобатися!

Але, не забувайте, врахувати найважливіші моменти:

1.Тканина має бути натуральна - бавовна або шерсть.

2. Шкільна форма для дівчинки повинна складатися:

  • якщо з сарафана з відкритими плечима, то з трикотажним піджаком;
  • якщо із спідниці, тоді обов’язково на гумці

3. Шкільна форма для хлопчика повинна складатися з брюк на гумці, жилета з гумкою і трикотажного піджака.

яка_має_бути_шкільна_форма_2.jpeg

яка_має_бути_шкільна_форма_1.jpg

 

Збираємо портфель учня

Пам'ятайте, як Ви відповіли на питання: як відрізнити дитину з дитячого саду від школяра? Відповідь практично у усіх однакова - по портфелю!

Запам'ятайте! Від Вашого правильного вибору портфеля повністю залежить осанка Вашої дитини!

як_правильно_обрати_рюкзак_для_школяра.jpg

Приймайте правильне і обдумане рішення тільки разом з дитиною.

Не забудьте обов'язково, коли виберете портфель для свого майбутнього учня, обговорити з ним найважливіші правила як його правильно треба носити:

 

як_правильно_носити_шкільний__рюкзак.jpg

Для повної підготовки до школи, можливо, Вам згодиться інформація про те, що треба покласти в портфель першокласника:

11_Картинка_В_портфель_первоклассника.jpg

Він трішки відрізняється від традиційного набору в портфелі учня старших класів.

12_Картинка_Портфель_ученика_средней_школы.jpg

Не забудьте і про пенал. Ось зразковий склад пенала для школяра:

13_картинка_Пенал_для_школьника.png

Тепер Вам залишається зробити для себе необхідні записи і намітити план повної підготовки до школи Вашої дитини.

Тільки спочатку обов'язково запам'ятаєте для себе:

заповіді_батькам_першокласника.jpg

 

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар