Прочитавши цю статтю, Ви зможете повністю під готуватися до народження Вашого первістка, будете знати про все що потрібно для кожного окремого режимного моменту на день Вашому малюкові:

Зміст:

  1. Готуємося до пологового будинку
  2. Все, що необхідно новонародженій з першого дня вдома
  3. Подарунки для новонародженого

Готуємося до пологового будинку

Ви прийняли для себе дуже важливе і відповідальне рішення – стати батьками. З народженням малюка - Вас чекає радість нового спілкування з майбутнім! Тому Вам потрібно бути готовим до того, що все життя повністю зміниться, але неодмінно в кращу сторону!

1_rody.png

Вам обов'язково потрібно добре підготуватися до першої зустрічі! У цій справі на перше місце виходить питання: в який час року Ви чекаєте народження малюка?

Вже потім питання одягу і далі: що необхідно для сну, прогулянки, для особистої гігієни і харчування малюка. Ви добре розумієте, що безперечно у кожної родини свої фінансові можливості, але бути готовими до народження просто необхідно!

Адже ні для кого не секрет, що навіть сучасна медицина не може точно назвати дату пологів! Практично цей період може початися від 36 тижня вагітності в будь-який момент! Час тоді рахується посекундно!

2_картинка_Схватки.png

А якщо у Вас все приготовано, тоді Ви не будете зайвий раз нервувати. Отже, готуємося до народження малюка! Починаємо збирати сумки! Для різного періоду Вам знадобляться різні предмети і тому сумок має бути чотири.

3_картинка_Сумки_в_роддом.png

Запам'ятайте! Вам потрібно на 32 тижні в першу чергу зібрати весь необхідний пакет документів для пологового будинку:

1. Паспорт з ксерокопією першої та другої сторінки.
2. Медичну страховку.
3. Обов'язково! Всі документи з жіночої консультації.

5_картинка_Документы_для_роддома.jpg

Далі Вам потрібно скласти пакети з речами для майбутньої мами: на період до пологів, під час пологів, після пологів і на виписку. Обов'язково узгодьте зміст кожного пакета з вимогами пологового будинку, куди Ви збираєтеся!

4_картинка__Стандартный_минимум_-1.png

6_картинка_Дополнение.png

Можливо, Вам знадобиться порада: беріть в допологову палату не нові речі, а домашні! Додайте ще кілька цікавих журналів або книгу.

Ці всі предмети повинні лежати в сумці, з якою Ви поїдете лягати в пологовий будинок.
Потім необхідно приготувати другу сумку – для пологів з двома пакетами.

1) Тут має бути все для пологового залу: гумові тапочки, нічна сорочка, халат, маленький рушник для обличчя, теплі шкарпетки, питна вода, заколки для волосся. Можете додати - мобільний телефон!

2) Коли народиться дитина - для післяпологового періоду:

Мамі - дві вільні сорочки з запахом, два бюстгальтера, халат, молоковідсмоктувач, післяпологовий бандаж, вода, засоби особистої гігієни, серветки, зарядний для мобільного і щось смачненьке, але що не швидко псується (сушки, сухарики).

Новонародженому - не менше 5 байкових пелюшок, одноразові пелюшки, ватяні палички, дитячий крем, підгузники, аптечка.

В ідеалі ця сумка виглядає так:

7_kartinka_Vsyo_v_roddom_990x991.png
Для виписки Вам теж потрібно скласти два пакети: для себе і для малюка.
Про себе Ви зможете впоратися і без зайвих порад, а ось для малюка треба все врахувати:

8_kartinka_Malyishu_na_vyipisku_642x1248.png
Можливо, Вам знадобиться ще одна порада: все необхідне запишіть на список і покладіть його в кожну сумку!

Залишається тільки татові не забути приготуватися! Обов'язково взяти два букети квітів, а вже що ще нехай він вирішить сам! Тепер Ви абсолютно готові!

Можливо Вам сподобається відео:

Все, що необхідно новонародженому з першого дня вдома

Погодьтеся, коли народиться дитина, Ваше урочисте повернення додому теж бажано спокійно обміркувати заздалегідь. Адже в метушні можна щось зробити не так! А навіщо потім зайвий раз нервувати?

Давайте розберемо, що вже потрібно і можна приготувати:

1) Для харчування малюка - молоковідсмоктувач, кілька пляшечок і набір йоржиків, стерилізатор, термос.
2) Для сну – ліжечко, непромокаєма пелюшка, дві ковдри або спальні мішки, не менше двох комплектів постільної білизни в ліжечко, «гніздо» для немовляти, соски – пустушки.
3) Для купання – ванночка, шапочка, круг для плавання і все! У перший місяць у воду додавати відвари трав, а далі з милом 1-2 рази в тиждень.
4) Для прогулянок – коляска-трансформер, слінг.

Ось це найважливіше, але, можливо Вам буде цікаво дізнатися більш докладний список речей для новонародженого:

9_картинка_Список_необходимого_в_первые_три_месяца.jpg

Залишається тільки обов'язково підготувати аптечку для новонародженого:

10_не_забудьте.png

Подарунки для новонародженого

Коли народився малюк, Ви неодмінно відчуєте, як все навколо зміниться! Вашу радість обов'язково спробують розділити всі родичі і друзі.

Вам зараз можна і потрібно просто показати їм список необхідних речей! Цим Ви по-перше, полегшите їм пошук подарунка, по-друге, вбережете себе від непотрібних дрібниць, в той час коли є можливість отримати дуже потрібні предмети.

12_что_подарить_новорожденному.png

Можливо, Ви додасте у цей список ще свої ідеяї, якщо захочете виділити народження дівчинки або народження хлопчика. З Вашим холодним розрахунком і прагматизмом Ваша молода сім'я зможе навіть заощадити гроші і потім витрачати їх на інші потрібні придбання. Тут все у Ваших руках! Фантазуйте, поки у Вас ще є час!

 

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар