Довести, що уважність тісно пов'язана з успішним навчанням взялися фахівці Массачусетського технологічного інституту. Вони провели два дослідження за цим фактом і за кілька тижнів спостережень за школярами, змогли показати як зосередженість на теперішньому впливає на навчання дитини і на зниження у нього рівня стресу.

Інформаційне агенство HIGHTECH.PLUS, яка розмістила цю інформацію, наводить приклади вправ, які були розроблені вченими для проведення дослідження. Головною метою цих вправ було навчити дитину аналізувати своє дихання зараз і при цьому зібрати всі думки на сьогоденні, а не переноситися в майбутнє або повертатися минуле.
За вісім тижнів тренувань у двох груп дітей зі шкіл Бостона вдалося не тільки досягти поліпшення показників по успішності, але і встановити у них зміни активності мозку. Вченим вдалося зафіксувати, що за час експерименту у дітей знижувалася активація мигдалини в головному мозку. А, як відомо, ця область відповідає за різні емоції людини.
У своїх висновках дослідники довели, що щодня, тренуючи уважність у дитини, можна пом'якшити навіть високий рівень стресу. Однак, сам експеримент було вирішено продовжити ще на рік для оцінки довгострокових наслідків застосовуваної практики.

28.08.19_2.png

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар

наркологические центры