Все про виховання дітей

Шокуюча правда про погані слова

Шокуюча правда про погані слова

Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся чому діти лаються матом, як лихослів'я впливає на всі живі організми, визначте для себе яким чином можна виправити ситуацію, знайдете корисну інформацію про наукові дослідження в цій області, познайомитеся з загальними рекомендаціями фахівцівЗміст Які слова ми називаємо «погані»? Чому дитина лається матом? Причини дитячого лихослів'я…
Як підготувати дитину до садка

Як підготувати дитину до садка

Прочитавши цю статтю,Ви дізнаєтеся, як підготувати дитину до дитячого саду, визначте для себе, чого необхідно обов'язково його навчити, знайдете корисні рекомендації фахівців з усіх питань.Зміст: З якого краще віку віддавати малюка в дитсадок? Поради фахівців про те, як підготувати дитину до садка З якого краще віку віддавати малюка в дитячий…
Як відучити дитину гризти нігті і смоктати палець

Як відучити дитину гризти нігті і смоктати палець

Прочитавши цю статтю Ви дізнаєтеся як допомогти дитині подолати шкідливі звички гризти нігті і смоктати пальці, визначте для себе план Ваших подальших дій, знайдете корисну інформацію про найголовніші прийоми, які рекомендують фахівці Зміст: Чим небезпечна сила дитячої звички Як відучити дитину від шкідливих звичок після 5 років Чим небезпечна сила…
Знайдено секрети синдрому дефіциту уваги у дітей до 7 років

Знайдено секрети синдрому дефіциту уваги у дітей до 7 років

Прочитавши цю статтю, Ви визначите для себе як пов'язані між собою синдром дефіциту уваги і синдром гіперактивності, знайдете корисну інформацію про найголовніші причини їх появи, дізнаєтеся як з ними боротися ,познайомитеся із загальними рекомендаціями фахівцівЗміст: Як пов'язані неуважність і гіперактивність? Причини гіперактивності і неуважності і як з ними боротися Як…

 Про розділ "Виховання"

У цьому розділі Ви знайдете всю інформацію по вихованню дітей від 1 року до 12 років, дізнаєтеся всі відомі способи та методики виховання, навчитеся розуміти як росте і формується особистість Вашої дитини, зможете пояснити йому як залишатися людиною в цьому складному світі, де є «добро " і " зло», «істина і брехня», «прекрасне і потворне», «любов і ненависть», «чесність і безпринципність», «дружба і зрада» «права та обов'язки»
Давайте спочатку розберемо загальні моменти

 • Розвиток і виховання дітей. Що між ними спільного і в чому відмінність?
 • Лінії виховання і вікові обмеження

Розвиток і виховання дітей. Що між ними спільного і в чому відмінність

Вчити і виховувати своє потомство на нашій планеті постійно намагаються практично всі живі істоти. І людина в цьому ланцюжку не виняток. Ці сфери пізнання людини виникли набагато раніше, ніж всі відомі цивілізації і навіть до виникнення всього буття взагалі.
Виховання дітей в сучасному світі виконує наступні завдання:

 • передає соціальний досвід і світову культуру майбутнім поколінням
 • допомагає різнобічному розвитку здібностей дитини
 • розвиває і зміцнює психічне і фізичне здоров'я дитини
 • стимулює і зберігає індивідуальність

Можливо, Вам сподобається ці висловлювання відомих стародавніх мислителів

воспитание_детей.png

Виховання дітей – це ціла наука. У ній є свої школи і свої напрямки. Але всі вони працюють над формуванням гармонійно розвиненої дитини, який повинен бути готовий до самостійного життя і діяльності в сучасному суспільстві.
Наявність різних підходів у вихованні дітей тільки показують всю практичну складність і багатогранність цього процесу.
Через виховання відбувається розвиток самостійності, соціальної впевненості, пізнавальної та комунікативної відповідальності, які визначають поведінку і ставлення кожної дитини до світу.

Лінії виховання і вікові обмеження

Для формування гармонійно розвиненої людини майбутнього ВАМ, батькам, важливо зуміти гармонійно об'єднати всі лінії виховання:

линии_воспитание_детей.png

Не бійтеся такій кількості ліній виховання. Всі вони непомітно присутні в нашому житті у кожної людини щодня.
Різниця полягає лише в усвідомленості, системі світогляду, ціннісних відносинах і обсязі наявних навичок у кожного з нас.
Безперечно, все закладається в самому ранньому дитинстві.
І тому в дошкільному віці по всім цим напрямкам тільки закладаються базиси особистої культури, основний фундамент культурного ставлення до природи, рукотворного світу, суспільства і свого власного життя.
Головне завдання виховання дітей дошкільного віку:

 • допомогти освоїти головні людські духовні цінності
 • показати способи взаємодії з оточуючими людьми
 • навчити проявляти своє емоційно-оціночне ставлення до світу

Виховання в молодшому шкільному віці відбувається за такою ж схемою, але більш поглиблено і з більшою самостійністю.
Тепер головним завданням виховання стає формування і розвиток:

 • працьовитість
 • пізнавальних інтересів
 • впевненості у власних силах і можливостях
 • самостійність
 • вміння давати моральну оцінку вчинкам оточуючих людей і своїм в тому числі
 • навчити перемагати страх перед помилкою

Варто відразу сказати, що всі ці досягнення в рази легше будуть досягнуті дитиною, яка впевнена в батьківській безумовній любові, яка приймає її такою, якою вона є і завжди готова допомогти їй стати кращою.

Правила_воспитание_детей.png

Не варто забувати і про кризові періоди в розвитку дитини. Всі матеріали про кризові періоди розвитку читайте в цьому розділі. З матеріалами з фізичного виховання Ви можете ознайомитися в розділі " Спорт Ігри»