Все про виховання дітей

Чим відрізняється дитяча депресія від дорослої?

Чим відрізняється дитяча депресія від дорослої?

Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся які можуть бути симптоми у дитячій депресії в різні вікові періоди, як проводиться її діагностика, познайомитеся з рекомендаціями фахівців про те, як вивести дитину з депресіїЗміст: Як проявляється депресія в дітей? Її ознаки для кожного віку Як вивести дитину з депресії в домашніх умовах Як…
Ідеальні рішення від дитячих ревнощів

Ідеальні рішення від дитячих ревнощів

Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся чому виникає в сім'ї дитяча ревнощі, визначте для себе як діяти в конкретній ситуації, познайомитеся з порад від фахівцівЗміст: Чим небезпечна дитяча ревнощі. Психологія дитини старшого Як побороти дитячу ревнощі? 6 прийомів від дитячих ревнощів. Підказки для мами Чим небезпечна дитяча ревнощі. Психологія дитини старшого…
Образа і образливість у дитини

Образа і образливість у дитини

Прочитавши цю статтю, Ви навчитеся розділяти образу і образливість, дізнаєтеся звідки вони виникають, знайдете корисну інформацію про те, як навчити дитину захищатися від кривдниківЗміст:  У чому відмінність між образою і вразливістю. Їх причини Звідки виникає дитяча образа. Її прояви Як допомогти дитині боротися з образою і вразливістю У чому відмінність…
Нічні страхи у дитини

Нічні страхи у дитини

Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся чому виникають нічні страхи у дітей,визначте для себе, що робити, якщо дитина боїться темряви,познайомитеся з рекомендаціями фахівців і отримаєте відповіді на всі свої запитанняЗміст Найпоширеніші нічні страхи Що робити, якщо у дитини з'явився страх темряви? Як бути з нічними кошмарами у дитини? Найпоширеніші нічні страхи…

 Про розділ "Виховання"

У цьому розділі Ви знайдете всю інформацію по вихованню дітей від 1 року до 12 років, дізнаєтеся всі відомі способи та методики виховання, навчитеся розуміти як росте і формується особистість Вашої дитини, зможете пояснити йому як залишатися людиною в цьому складному світі, де є «добро " і " зло», «істина і брехня», «прекрасне і потворне», «любов і ненависть», «чесність і безпринципність», «дружба і зрада» «права та обов'язки»
Давайте спочатку розберемо загальні моменти

 • Розвиток і виховання дітей. Що між ними спільного і в чому відмінність?
 • Лінії виховання і вікові обмеження

Розвиток і виховання дітей. Що між ними спільного і в чому відмінність

Вчити і виховувати своє потомство на нашій планеті постійно намагаються практично всі живі істоти. І людина в цьому ланцюжку не виняток. Ці сфери пізнання людини виникли набагато раніше, ніж всі відомі цивілізації і навіть до виникнення всього буття взагалі.
Виховання дітей в сучасному світі виконує наступні завдання:

 • передає соціальний досвід і світову культуру майбутнім поколінням
 • допомагає різнобічному розвитку здібностей дитини
 • розвиває і зміцнює психічне і фізичне здоров'я дитини
 • стимулює і зберігає індивідуальність

Можливо, Вам сподобається ці висловлювання відомих стародавніх мислителів

воспитание_детей.png

Виховання дітей – це ціла наука. У ній є свої школи і свої напрямки. Але всі вони працюють над формуванням гармонійно розвиненої дитини, який повинен бути готовий до самостійного життя і діяльності в сучасному суспільстві.
Наявність різних підходів у вихованні дітей тільки показують всю практичну складність і багатогранність цього процесу.
Через виховання відбувається розвиток самостійності, соціальної впевненості, пізнавальної та комунікативної відповідальності, які визначають поведінку і ставлення кожної дитини до світу.

Лінії виховання і вікові обмеження

Для формування гармонійно розвиненої людини майбутнього ВАМ, батькам, важливо зуміти гармонійно об'єднати всі лінії виховання:

линии_воспитание_детей.png

Не бійтеся такій кількості ліній виховання. Всі вони непомітно присутні в нашому житті у кожної людини щодня.
Різниця полягає лише в усвідомленості, системі світогляду, ціннісних відносинах і обсязі наявних навичок у кожного з нас.
Безперечно, все закладається в самому ранньому дитинстві.
І тому в дошкільному віці по всім цим напрямкам тільки закладаються базиси особистої культури, основний фундамент культурного ставлення до природи, рукотворного світу, суспільства і свого власного життя.
Головне завдання виховання дітей дошкільного віку:

 • допомогти освоїти головні людські духовні цінності
 • показати способи взаємодії з оточуючими людьми
 • навчити проявляти своє емоційно-оціночне ставлення до світу

Виховання в молодшому шкільному віці відбувається за такою ж схемою, але більш поглиблено і з більшою самостійністю.
Тепер головним завданням виховання стає формування і розвиток:

 • працьовитість
 • пізнавальних інтересів
 • впевненості у власних силах і можливостях
 • самостійність
 • вміння давати моральну оцінку вчинкам оточуючих людей і своїм в тому числі
 • навчити перемагати страх перед помилкою

Варто відразу сказати, що всі ці досягнення в рази легше будуть досягнуті дитиною, яка впевнена в батьківській безумовній любові, яка приймає її такою, якою вона є і завжди готова допомогти їй стати кращою.

Правила_воспитание_детей.png

Не варто забувати і про кризові періоди в розвитку дитини. Всі матеріали про кризові періоди розвитку читайте в цьому розділі. З матеріалами з фізичного виховання Ви можете ознайомитися в розділі " Спорт Ігри»

цена лечения наркозависимости
доставка бутилированной воды киев