Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся чому так важливо саме грудне годування для новонародженого, навчитеся визначати норму грудного молока для новонародженого
Зміст:

Чим цінне для матері і малюка грудне вигодовування

Всім відомо, що молоко матері є найкращою їжею для кожного немовляти. Фахівці довели, що воно во істину - чарівне: постійно оновлюється і змінюється.

38_грудное_вкармливание.png

Такі зміни відбуваються постійно і не тільки в період самого процесу годування, але і в залежності від пори року, частоти годування.
Фахівцями встановлено, що грудне молоко містить більше 400 елементів, багато з яких практично незамінні.

виды_грудного_молока.png

Крім усього цього воно є живою субстанцією, яка складається з мільярда живих клітин, які допомагають організму, що росте оптимально розвивати всі системи і здатне абсолютно задовольнити весь організм новонародженого під час росту і розвитку всіх органів. Найважливіші елементи грудного молока представлені в таблицях:

37.2.png

Безцінне грудне молоко і як засіб для забезпечення захисту організму немовляти від всіх існуючих інфекцій. Адже з його допомогою малюк отримує для захисту материнські антитіла до всіх захворювань, які перенесла сама мама. У цей період малюка рятує пасивний імунітет.

38.3.png

Не варто забувати, що біфідусфактор ілактоферин, які знаходяться в грудному молоці сприяють зростанню корисних лакто-і біфідобактерій. Вони, в свою чергу, не тільки допомагають зупинити ріст патогенної флори в кишечнику малюка, але і зміцнюють його імунітет, зменшують схильність до застуд.
І все ж грудне годування не дає стовідсоткової гарантії відсутності захворювань. Хоча здоров'я шлунково-кишкового тракту малюка і емоційне благополуччя в родині безперечно значно впливають на відсоток ймовірності захворіти новонародженому.
Для мами грудне вигодовування теж має ряд позитивних сторін:
По-перше - під час тривалого годування грудьми швидше йдуть зайві кілограми у вазі, що допомагає мамі легко відновити до вагітні форми;
По-друге - сприяє зменшенню ризику виникнення різних захворювань і навіть раку;
По - третє - допомагає захистити організм від остеопорозу;
По-четверте - часте годування допомагає швидше скоротитися матці.
І, звичайно, саме спілкування вчить взаєморозумінню і взаємодії, допомагає створити і зміцнити довірливі і спокійні взаємини на майбутнє.

Як розраховується норма грудного молока для новонародженого

Фахівці всебічно вивчили вплив годування на ріст і розвиток немовляти і встановили, що саме грудне молоко, виконує головну роль у харчуванні немовляти. Воно не тільки містить всі необхідні мікроелементи, а й здатне повністю задовольнити всю потребу в рідині для малюка.
Не дивуйтесь! Всю потребу! Педіатри всього світу помітили, що якщо стежити за постійною температурою повітря і вологістю в дитячій кімнаті, а також за температурою тіла немовляти, то потреба в воді для новонародженого взагалі не існує в перші 6 місяців життя. Тільки в окремих випадках - до 4 місяців.
Будьте обережні! Різке порушення такого звичного для дитячого організму режиму харчування може викликати діарею у малюка.
Для впевненості, що харчування організовано правильно педіатри та неонатологи рекомендують проводити мамам досить прості розрахунки, в яких головними факторами є вік і маса тіла самого немовляти.

38.4.png

Пам'ятайте!

За добу для дитини до року обсяг їжі не повинен перевищувати 1200мл!

Якщо Ви дотримуєтеся всі вимоги і норми, то малюк буде рости швидко.
А ось про проблеми в годуванні можна помітити після регулярних зважувань, які показують сповільнену прибавку у вазі.
Ця проблема вирішується негайно і одночасно декількома способами. Вам необхідно:
   - Збільшити частоту годування і саме час годування - не менше ніж 15 хвилин;
   - Навчити дитину правильно брати груди;
   - Показати малюка лікаря і переконатися, що він не хворий.
Ще одним важливим складовим успішного росту і розвитку малюка є організація в сім'ї повноцінного і раціонального харчування для самої мами, що годує.
Можливо, Вам сподобаєтьс відео метеріал

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар

наркологические центры киеве