Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся які існують різновиди молоковідсмоктувачів, знайдете корисну інформацію про їх найголовніших перевагах, визначте для себе який з молоковідсмоктувачів вам більше подобається, познайомитеся із загальними рекомендаціями фахівців з їх застосування.

Зміст

Чи потрібний молокоотсос?

Це питання завжди виникає при грудному вигодовуванні немовлят. Кожній мамі, що годує хочеться простимулювати лактацію і при цьому закрити відразу дві проблеми:
- з годуванням (для немовляти)
- зі збереженням активного способу життя (для себе).

как_выбрать_молокоотсос_1.png

Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що цим винаходом людство користується XXVI століття і з кожним століттям все більше його вдосконалює. Завжди, в усі віки хоча б один раз, але кожній мамі, що годує доводиться зціджувати грудне молоко руками. Це досить трудомісткий процес - і за силовими витратами і за тимчасовими. Для успіху в зціджуванні мамі, що годує потрібно спочатку набратися терпіння і поступово натренувати свої навички.
Пам'ятайте!
Фахівці встановили, що у годуючих мам, які зціджують молоко після молоковідсмоктувача в перші тижні після пологів на 48% збільшується вироблення грудного молока

как_выбрать_молокоотсос_2.png

У наш час фахівці рекомендують обов'язково постійно або періодично зціджувати груди :
1. З першого дня народження немовляти (для стимуляції припливу молока і лактації). Особливо в період з 2 до 5 дня, коли починається природний приплив грудного молока в молочних залозах і немовляті важко почати смоктати груди.
Пам'ятайте!
Після кесаревого розтину прилив може початися трохи пізніше
2. Якщо на грудях соски ще не сформувалися, а мають плоску або втягнуту форму. Молоковідсмоктувачем можна легко простимулювати формування витягнутого і отверділого соска і одночасно не втратити прилив грудного молока, а навіть збільшити його
3. Коли в грудях мало молока. Стимуляція молока за допомогою молоковідсмоктувача зберігає нерви годуючої мами і мінімізує ризики
4. При застої грудного молока для уникнення дискомфорту і хворобливих відчуттів
5. Для збереження грудного вигодовування у відсутності вдома мами
6. Для створення запасу молока на 6 місяців вперед

как_выбрать_молокоотсос_3.png

Підсумок:
Не варто забувати, що зціджування молока рятує від лактостазу і маститу кожну жінку, що годує. Тому фахівці рекомендують саму процедуру зціджування проводити щоранку і перед відходом годуючої мами з дому. А для цього молоковідсмоктувач – найголовніший помічник

Як вибрати молокоотсос

Як Ви розумієте, за всю свою багатовікову історію існування молоковідсмоктувачі постійно модернізуються.
Пам'ятайте!
Фахівці стверджують, що немає категоричного судження який з них «поганий», а який молоковідсмоктувач кращий. Все строго індивідуально залежить від підбору молоковідсмоктувача і проблеми, яку він повинен допомогти вирішити.
Щоб знати, який вибрати молокоотсос, давайте розберемо, а які вони, взагалі-то, бувають?
1. Найпростіші в обслуговуванні, що не залежать від зовнішніх умов (Джерела живлення) і самі безшумні-це ручні або механічні Молоковідсмоктувачі. Вони теж бувають помпові і поршневі. Фахівці рекомендують ними користуватися при переїздах або в подорожах.
В помпових – зціджування відбувається за рахунок груші, а в поршневих – за рахунок вакууму.

как_выбрать_молокоотсос_4.png

Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що в усьому світі з механічних молоковідсмоктувачів лідирують дві відомих марки Phillips Avent і Tommee Tippee. Користувачів підкуповує їх дизайн, простота використання і стерильність.
Пам'ятайте!
З досвіду багатьох мам фахівці рекомендують механічні молоковідсмоктувачі застосовувати для грудей без затвердінь і з надлишками молока
2. Найлегші за витратою зусиль-електричні, які працюють теж за принципом створення вакууму. Бувають однофазні і двуфазные. У них, звичайно, чути звук працюючого моторчика, але зі зростанням ціни на молоковідсмоктувач, цей звук стає менш чутний.
Пам'ятайте!
Однофазний молоковідсмоктувач рекомендований для застосування до грудей з легкою віддачею молока. Коли молоко надходить швидко, а мамі хочеться заощадити час і сили. Двофазний - для чутливих грудей, для ліквідації застоїв молока і для вирішення інших проблем з грудьми.
Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що в Україні користуються авторитетом однофазні і двофазні Молоковідсмоктувачі фірми Medela і компанії KaWeCo.

как_выбрать_молокоотсос_6.png

Варто також звернути Вашу увагу, що попитом і популярністю користуються сучасні молоковідсмоктувачі останнього покоління, які можуть зціджувати відразу дві грудей Mamivac Lactive і Freestyle2.
Однак, не тільки годуючим мамам вони подобаються. Дослідники теж встановили, що за допомогою подвійного зціджування збільшується на 1% жирність грудного молока і на 18% його обсяг.

Можливо, Вам сподобається ця порада спеціаліста

Підсумок:
1. Перед тим як вибрати молокоотсос визначтесь для якої мети він буде використовуватися
2. Спробуйте механічний і електричний варіант
3. У головні вимоги до обраного приладу поставте легкість в розбиранні і збірці для стерилізації

Як користуватися молоковідсмоктувачем

Грудне молоко дає основне харчування немовляті. У сцженной формі воно трохи втрачає корисні властивості, але як і раніше залишається головним.
Завдання мами не допустити потрапляння шкідливих мікробів в сцеженный продукт і створити стерильність при його зберіганні.
Тому перший справою молоковідсмоктувач будь-якого виду необхідно перед застосуванням простерелизовать. Якщо це складна конструкція – тоді обов'язково її необхідно спочатку розібрати і простерелизовать ті частини, які контактують з молоком
Пам'ятайте!
Що контактують з молоком частини необхідно покласти у відведену для цих цілей ємність, залити достатньою кількістю холодної води, довести до кипіння і прокип'ятити 2 хвилини для першого разу і до 15 хвилин після першого застосування
Так стерелізувати молоковідсмоктувач необхідно завжди після і перед кожним зціджуванням, так як стерильність зберігається тільки 30 хвилин. Крім самого молоковідсмоктувача необхідно стерелізувати і пляшечки для зберігання молока. Навіть після того, як їх вимили з милом і добре промили під водою.
Пам'ятайте!
Всі простерелізовані предмети необхідно містити в закритій ємності або контейнері з кришкою, а зціджені пляшечки відразу підписувати із зазначенням дати і точного часу
Тепер розберемо алгоритм як користуватися кожним молоковідсмоктувачем окремо:
1. Для ручного з поршнем

как_выбрать_молокоотсос_7.png
- Психологічно налаштуватися на сам процес (близько 20 хвилин на кожну груди)
- Підготувати груди: розмасажувати соски (3 хвилини) і прикласти теплу мокру тканину
- Ретельно з милом вимити руки, зручно сісти
- прикласти воронку максимально близько до центру грудей
- плавними і рівномірними натисканнями натиснути на поршень, але не на груди
- підібрати свій темп і інтенсивність
2. Для ручного з грушею

молокоотсос_помповый.png
- Спустити все повітря з самої груші
- Прикласти молоковідсмоктувач до грудей
- Дочекатися повного наповнення груші
Якщо виникають больові відчуття – необхідно перейти на іншу груди, а в цій перевірити, як всередині воронки розташований сосок
3. Для елетричного

молокоотсос_эл.png
- Вся послідовність дій та ж, що і з ручним молоковідсмоктувачем, але можливе зціджування відразу двох молочних залоз
- За часом сам процес займає, як правило, до 30 хвилин
- Є можливість регулювання сили присмоктування та інтенсивності самого зціджування, зменшуючи потужність мотора
Пам'ятайте!
У сучасних цифрових молоковідсмоктувачах повний автоматичний режим з будованим мікропроцесором пам'яті. Тут режим роботи виставляється один раз і потім тільки коригується

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар

наркологическая центр киев