Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся все про те, яка аптечка повинна бути в домі,
знайдете корисну інформацію про найголовніші складові відділеннях в ній,
дізнаєтеся скільки часу, де і як зберігати всі ліки, познайомитеся із загальними рекомендаціями фахівців
Зміст:

Різновиди аптечок

Аптечка – це головний медичний помічник при різних проблемах зі здоров'ям. Вікіпедія дає їй таке визначення

2._что_такое_аптечка.png

З дитинства всі ми пам'ятаємо, що наші батьки за ліками завжди зверталися до домашньої аптечки.
Як правило, вона перебувала в недоступному для дітей місці – на верхній поличці в шафі. І в деяких сім'ях навіть закривалася на ключ. Ці традиції не варто міняти і в наші дні – «подалі» і «під ключ»

3._аптечка_в_шкафу.png

Можливо, хтось пам'ятає, коли у Вас в родині з'явився маленький дитина для нього теж була зібрана своя аптечка для новонародженого, завчасно до його появи на світ. Ця традиція теж перевірена часом і гідна збереження і в наш час. Так ви підстрахуєтеся про всяк випадок. І ще Вам обов'язково потрібно заздалегідь дізнатися і записати адресу найближчої цілодобової аптеки.
Пам'ятайте!
Її вміст використовується тільки в екстрених випадках і тільки в мінімальних дозах. При цьому Вам необхідно уважно спостерігати за реакцією малюка на Ваше призначення і обов'язково терміново викликати лікаря.
Можливо, вам сподобається порада від досвідчених мам:всю аптечку для новонародженого розділіть на дві частини.

В першу покладіть все для щоденних процедур і зберігайте біля пеленального столика, а другу половину приберіть подалі і під ключ – з ліками для екстрених випадків.

6._аптечка_матери_и_ребёнка.png

У кого є машина, той теж знайомий з аптечкою для автомобіліста

4._дорожная_аптечка.png

Якщо Ви любите подорожувати, тоді обов'язково разом з документами збираєте свою аптечку для подорожей.

5._аптечка_органайзер.png

Можливо, ви помітили, що сучасна аптечка 2019 може зберігатися: від пластикових контейнерів до різних органайзерів. В наш час з минулого залишився тільки червоний колір в оформленні, але і то не завжди.

7._виды_аптечек.png

ПІДСУМОК: В залежності від прямого призначення аптечки бувають: домашні, дитячі, автомобільні, туристичні.

Склад аптечки

У кожного в будинку завжди були свої варіанти наповнення аптечки. Давайте розберемо, що входить до складу аптечки, враховуючи перевірені часом вимоги.
У кожній повинні зберігається різні гігієнічні, профілактичні засоби та лікарські препарати. Тому, в основному, весь склад аптечки ділиться на три відділення:
У першому відділенні розміщується перев'язувальний матеріал і зовнішні засоби
У другому - предмети догляду за хворою дитиною
У третьому-внутрішні засоби.
Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що доктор Комаровський рекомендує обов'язково до складу аптечки, якщо в будинку є діти:


Але якщо у Вас в будинку є новонароджений, тоді Вам потрібно зібрати тільки для нього всі препарати.
Можливо Вам сподобається цей склад:

8._аптечка_для_новорожденного.png

Для дитини від 1 року до 6 років склад вже необхідно буде змінити.
Можливо, Вам сподобається такий варіант:

9._аптечка_для_ребенка_от_1_года.png

Для подорожей з дитиною Вам потрібно приготувати похідний склад медикаментів.
Можливо, Вам сподобається такий перелік:

10._аптечка_для_путешествий.png

Якщо Ви зібралися в подорож з дитиною на літаку, тоді серйозно поставтеся до наповнення аптечки усіма необхідними елементами тільки тому, що в незнайомому місці або в чужій країні швидко і терміново знайти яку-небудь частину з гігієнічних, профілактичних засобів і лікарських препаратів не завжди виходить. І це ще не все.
ПАМ'ЯТАЙТЕ!
Для перевезення аптечки в літаку існують певні загальні правила
1. Всі медикаменти повинні знаходиться строго в оригінальній упаковці, закупореними
2. Аптечка повинна знаходиться в центрі сумки або валізи, а по боках від неї - м'яке речі
3. На борт літака допускаються медикаменти у флаконах до 100мл, а для перельоту в США -90мл
4. Якщо ліки вам потрібні в салоні, тоді на них повинен бути рецепт, перекладений на англійську мову і завірений нотаріально
5. Від закладання вух в літаку і від нежиті візьміть судинозвужувальні краплі середньої тривалості дії з ксилометазоліном і сольовий розчин
6. Так само з собою в салон можна брати електронний термометр, тонометр, сухий лід, шприци, сумку-термос
7. Інвалідний візок теж можна перевезти в салоні. Тільки за дві доби попередьте авіакомпанію про це.
Можливо, Вам сподобаються поради доктора Комаровського для подорожей з дітьми


Можливо, Вам буде цікаво дізнатися про перевезення особливих медикаментів для дорослих. Так от:

  1. В багажний відсік можна помістити будь-які ліки без рецепта, а ось в салон можна брати особисті особливі ліки тільки за рецептом і довідкою англійською мовою
  2. Ваша медична документація на застосування транквілізаторів, психотропних засобів, наркотичних препаратів повинна бути задекларована і нотаріально завірена

ПАМ'ЯТАЙТЕ!
Щоб уникнути кримінальної відповідальності за перевезення деяких ліків на митниці в іншій країні заздалегідь передзвоніть в довідкову службу аеропорту або в консульство куди Ви хочете прилетіти і уточніть їх правила.
Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що в Австралії потрібні рецепти на всі медикаменти, а в Росію заборонено ввозити препарати з метилфенидатом, у США заборонено «Корвалол»
ПІДСУМОК:
У кожній аптечці повинна бути основна загальна частина (з перев'язувальними матеріалами і зовнішніми засобами), предмети догляду за хворою дитиною і індивідуальні внутрішні медичні засоби

Аптечка.png

Місця і терміни зберігання ліків

З усього вище прочитаного, Ви вже зрозуміли, що будь-яка аптечка для своєчасного надання першої медичної допомоги повинна бути грамотно зібрана, надійно замикатися на ключ і зберігається в прохолодному, а головне – на постійному та недоступному для дітей місці.
ПАМ'ЯТАЙТЕ!
Будь-які лікарські препарати слід зберігати в первісній оригінальній упаковці з наявністю терміну придатності
Для зберігання мазей, емульсій, розчинів і кремів виділіть місце на двері в холодильнику. Щороку проводите повну інвентаризацію і сміливо викидайте сумнівні препарати.
Пам'ятайте!
В аптечці для новонародженого перевіряти придатність препаратів необхідно кожні 3 місяці
Зверніть свою увагу на той факт, що у очних і вушних краплею дуже маленький термін придатності – їх залишки потрібно викинути після першого використання.
ПАМ'ЯТАЙТЕ!
Перед тим, як використовувати будь-який препарат обов'язково ще раз перечитайте анотацію до нього. Так Ви зможете уникнути серйозної помилки
На внутрішній стороні своєї аптечки необхідно прикріпити таблицю з разовими віковими дозами лікарських засобів.Як правило, навіть якщо Ви заздалегідь купили готовий набір, з часом необхідно буде обов'язково замінити і докупити свіжі ліки.
Підсумок:
Ваш лікуючий сімейний лікар або дитячий педіатр завжди підкаже, що потрібніше для Вашої дитини в цьому віці і порадить яким аналогічним препаратом можна легко замінити відсутній елемент в аптечці. Обов'язково тримайте його в курсі складу Вашої аптечки.
Нехай Ваш малюк росте здоровим, а аптечка буде в ідеальному порядку!
Більше інформації, що стосується рекомендацій провідних фахівців з різних питань правильної організації догляду за дитиною-читайте в розділі "Здоров'я"

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар

наркологические клиники киева