Прочитавши цю статтю, Ви будете знати: що таке імунітет, який буває імунітет, які рекомендації зазвичай дають лікарі дитині, яка часто хворіє. 

Зміст: 

  1. Вікові періоди у дошкільнят. 
  2. Як визначити імунодефіцит у дитини. 
  3. Реабілітація та оздоровлення часто хворої дитини. 

1. Вікові періоди у дошкільнят. 

Ваш малюк впевнено зростає і розвивається кожен день. Йому дуже подобається постійно рухатися, спілкуватися, задавати купу питань. Ви дуже раді новим досягненням своєї дитини. Ось тільки в періоди хвороби, Вам доводиться дуже важко: потрібно постійно стежити за температурою, харчуванням, одягом дитини. Адже його абсолютно не можна залишити без нагляду одного! І ось у такі періоди Вам не дає спокою питання: Чому він так часто хворіє? Як уникнути хвороб? Що я ще можу зробити для своєї дитини, щоб він ніколи не хворів?

1_kartinka_pochemu.png

Розглянемо два основних періоди розвитку і визначимося, коли потрібно що робити: 

Перший. 

У період раннього віку до трьох років у малюка визначаються шляхи його подальшого розвитку. 

Запам'ятайте! В цей критичний період відбувається уточнення програми загального розвитку всього організму, а також уточнюється рівень психічного і фізичного розвитку. У дитини починає формуватися стійкість на несприятливий вплив навколишнього середовища. Ще в цьому віці розвиваються всі спадкові дані для психічного розвитку. Обов'язково зверніть свою увагу на те, як Ваш малюк постійно дивується навколишнього світу! Виявляючи ці емоції він дає Вам знати, що у нього немає порушень пізнавальної діяльності. 

Ось у цей період найголовніше - не допустити захворювань малюка взагалі! Правильно організоване харчування визнано першим помічником у вирішенні цієї проблеми! (см)

Другий. 

Наступний дошкільний період до шести років є переломним. У цей відрізок часу визначається подальший розвиток малюка. Він починає ототожнювати себе з оточуючими людьми і продовжує активно пізнавати світ. Намагається все повторювати за дорослими. 

Ви можете в цей період постійно показувати йому гідні приклади як піклуватися про своє здоров'я! 

За цей період малюк помітно зростає: змінюються пропорції тіла, нарощується м'язова маса, відбувається диференціювання будови внутрішніх органів, розвивається ручна умілість. Особливо занепокоєння у дитини викликає період, коли сам ріст кісток ніг випереджає збільшення наростання м'язових тканин. Вам потрібно розуміти в цей період, чому Ваш малюк може скаржитися на болі в ногах. І цю проблему можна вирішити. Якщо постійно стежити за його правильним харчуванням. 

Погодьтеся, що здоров'я для кожної людини є однією з головних цінностей, а тим більше для дитини! Самий головним і надійним, внутрішнім захисником здоров'я є імунітет!

2. Як визначити імунодефіцит у дитини 

В цілому, імунітет дає організму сили захистити себе. Для дитини це є особливо важливим. Тому що його зростаючому організму будь-яке захворювання тільки заважає нормально розвиватися. 

Пам'ятаєте! Імунітет дитині потрібно постійно систематично підтримувати і зміцнювати. Інакше може з'явитися імунодефіцит. 

Лікарі проводили безліч досліджень і довели, що коли імунітет організму ослаблен, то це вже імунодефіцит. І він буває: первинний або вторинний, ще інакше можуть називати вроджений або набутий. 

Вроджений імунодефіцит дитина отримує з моменту народження. Коли у мами в період вагітності був алергологічний анамнез, або вона часто хворіла на ГРВІ, або вона є носієм простого герпесу. 

Якщо Вам довелося перенести такі хвороби, то Вашому малюку обов'язково лікар повинен був прописати «Лимфомиозот» по 2 краплі 3-4 рази на день. Період лікування: 4-8 тижнів для первинної профілактики імунодефіциту. 

Ще вроджений імунодефіцит дитина може набути, якщо вона народилася за допомогою кесаревого розтину. Імунодефіцит у цей період проявляється у вигляді дисбиотического порушення. Ваш лікар повинен був призначити препарат «Мукоза композитум» (в ампулах) по 0,5 мл в/м через день або всередину по 2 краплі на слизову оболонку порожнини рота (в ідеалі – під язык0 3 рази в день за 15 хвилин до годування. Період лікування: 5-10 тижнів. Ще краще давати цей препарат у поєднанні з пробіотиками. Так як «Мукоза композитум» підвищує їх життєздатність.

Набутий імунодефіцит дитина може набути після перенесених захворювань: тонзиліту, аденоїдних вегетацій, хронічного фарингіту, різних алергічних явищ, захворювань шкіри. Після проблем з жовчовивідної системи та підшлункової залози. 

Шановні батьки! Народити дитину важко, але виростити здорового ще важче. Для Вас не буде несподіванкою інформація, що хворіють практично всі. Проблема полягає тільки в тому, як часто хворіють? 

Тільки Ваша турбота про його здоров'я може допомогти йому справитися не тільки з усіма дрібними неприємностями, але навіть з великими проблемами! 

Якщо Ви хочете, щоб він виріс сильним і здоровим приділяйте йому максимум уваги відновні періоди після хвороби! Особистим прикладом щодня показуйте, як потрібно дбати про своє здоров'я! І тоді Ваш малюк обов'язково Вас порадує своїм міцним здоров'ям! 

3. Реабілітація та оздоровлення часто хворої дитини 

Ви повинні знати, що для підтримки імунологічних сил дитячого організму існує багато сучасних методів лікування. Особливе місце в цьому списку займає алопатичні препарати. Для лікування хронічних захворювань вони безперечно кращі. Вони підтримують імунний статус організму дитини на природному рівні. 

Якщо ж Ви хочете підтримати імунітет своєї дитини, то Ваш лікар може порекомендувати

  • «Ехінацею композитум» в ампулах згідно віковому дозуванні. Період оздоровлення: 2 тижні і потім ще 6 тижнів по 1 разу на день;
  • «Лимфомиозот» в краплях теж у віковій дозі 2-3 рази на день. Повний курс – 1 місяць, а повторні по 2-4 рази в рік. 

Для профілактики ГРВІ Ваш лікар може порекомендувати Вашій дитині для підтримки імунітету в небезпечні періоди для здоров'я такі препарати: 

  • Під час епідемії: «Грип-Хеель», «Енгістол» потрібно приймати відповідно до віку Вашої дитини щодня 1 раз вранці натщесерце;
  • Перед холодами: «Лимфомиозот» приймати протягом місяця по 3 рази в день або « Ехінацею композитум» робити внутрішньом'язово 2 тижня по 2 рази в тиждень, потім 6 тижнів по 1 разу на тиждень. Ще добре зарекомендував себе препарат «Енгістол» приймати його можна відповідно до вікової дози щодня 1 раз вранці.

Медицина, звичайно, завжди стояла і стоїть на охороні здоров'я дітей. Всіх лікарів турбує страшний факт: сильний імунітет у дитини стає рідкістю. Та вони практично щорічно розробляють нові і нові методи для зміцнення дитячого імунітету.

Не забувайте, що крім ліків існують і інші способи для підняття імунітету Вашої дитини. (див. )

Отже, Ви дізналися чому імунітет Вашої дитини напряму залежить від Вас? 

Тільки Ви можете контролювати найвпливовіші складові його здоров'я та імунітету: генетику і харчування. Звичайно, не варто забувати, що сильний вплив ще має навколишнє середовище.

Але Ви будь-яку проблему можете зменшити! Варто Вам тільки захотіти!

І ось тільки коли Ви зможете контролювати всі ці фактори, тоді їх вплив стане незначною, і Ваш малюк буде рости сильним і здоровим! Удачі Вам і успіху в цій складній боротьбі за здоров'я малюка!

Імунітет дитини 

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар

вода на заказ домой