Прочитавши цю статтю, Ви знайдете корисну інформацію про найголовніші переваги браслетів від заколисування, дізнаєтесь все про їх вплив на дитячий організм, познайомитеся з додатковими позитивними моментами для застосування браслетів від заколисування для всіх.
Зміст

З якого віку дитині можна подорожувати

Ви любите подорожувати. Це збагачує ваш внутрішній світ, дозволяє розкрити для себе нові таємниці людства, дарує нові відчуття. З появою малюка у Вас на час це бажання ніби як пішло. Ви включилися в активне пізнання нового чоловічка, вчилися з ним спілкуватися, звикали один до одного. І ось тепер вам стало цікаво показати і йому цей величезний світ. Можете сміливо почати втілювати в життя цю ідею!

1_путешествуйте.png

Навіть відомий доктор Комаровський дозволяє всі подорожі з дитиною з 10-денного віку.

Можливо, Вам буде цікаво дізнатися і думки досвідчених мам? Так ось вони теж «ЗА"!» При цьому мами стверджують, що чим більше дитина подорожує, тим легше вона переносить дорогу. Весь секрет боротьби з заколисуванням якраз в цьому і полягає.
Пам'ятайте!
Чим швидше мозок малюка звикне до нових відчуттів в подорожах, тим менше йому будуть знайомі почуття захитування та нудоти

Звідки виникають причини дискомфорту в дорозі. Їх ознаки

Гостро турбувала проблема дискомфорту в дорозі властива не тільки дітям, але і дорослим була ґрунтовно вивчена фахівцями. В ході досліджень їм вдалося встановити, що всьому причиною є наш мозок. Він просто не встигає обробити різноманітні сигнали від вестибулярних і зорових органів. Вся проблема саме в слабкій швидкості обробки цих сигналів.
Пам'ятайте!
Перевірений часом і доведений фахівцями спосіб від заколисування «ДИВИСЬ ВПЕРЕД!» дійсно захищає від дискомфорту в дорозі.
Можливо, Вам знадобляться знання перших ознак заколисування:
1. Збліднення особи
2. Рясне виділення слини
3. Сильне потовиділення
4. Постійна позіхання
5. Стан сонливості

2_признаки_укачивания.png

Пам'ятайте!
Ці ознаки в незалежності від місця знаходження дитини завжди попереджають про його дискомфорті. А таке буває не тільки в дорозі, але і вчасно прогулянки по атракціонах в парку
ПІДСУМОК:
Природно кожному з батьків хочеться убезпечити свою дитину від можливих наслідків дискомфорту.
Перший спосіб – чим раніше почнете подорожувати, тим легше це буде переноситься дитиною. Але не завжди і не у всіх виходить починати подорожувати з малюком в ранньому віці.
Другий спосіб – медикаментозні препарати. Природно вони допомагають, але навіщо зайве навантаження на дитячий організм? Адже це вже ліки, які залишаються всередині організму і повністю не виводяться з нього.
Третій-винахід, що прийшов з Китаю і підкорив весь світ – акупунктурний браслет.

Точний час його винаходу і автора встановити не вдалося. Адже рефлексотерапія в цій країні існує вже багато століть не тільки в різних видах бойових мистецтв. Знаючи дві акупрессурних точки китайці навчилися контролювати нервові імпульси і побороли нудоту. Тепер це відкриття доступне в будь-якій точці земної кулі.

Механізм впливу на дитину браслетів від заколисування

Мабуть немає на світі людини, яка не чула, що існує Точковий масаж. Клінічні дослідження фахівців з різних галузей медицини довели ефективність застосування цієї методики в лікуванні негативних відчуттів і загального нездужання. При цьому не виникають ніякі побічні ефекти і немає звикання.
Ця точка перетину нервових закінчень, яка при помірному натисканні допомагає прибрати дискомфортні відчуття – існує. А якщо виникли сильні блювотні позиви – тоді можна натискати на неї сильніше. Це точка перикарда Р6 (Ней-Гуань)
Звичайно, Вам буде цікаво дізнатися де знаходиться така точка?

3_точка_на_руке_Р6_от_укачивания.png

Вона захована на руці, між двома сухожиллями в ямці.
Саме її місцезнаходження ускладнює застосування самого браслета для маленької дитини до 2 років.

4_как_найти_точку_на_руке_Р6_от_укачивания.png

Хоча відомий досвід багатьох мам, які стверджують, що в порівнянні з льодяниками, якими дитина може вдавитися, браслет від заколисування більш безпечний і допомагає навіть малюкам до року. Діти із задоволенням розглядають їх форму і забарвлення. Це відволікає і допомагає в дорозі.
Сам браслет виготовляється з акрилової або лайкрової тканини у формі манжета на зап'ясті. По середині нього розміщується аплікатор, виготовлений з пластику. За формою він нагадує пальці людини – напівкруглий і трохи опуклий.

4_варианты__браслетов_от_укачивания.png

Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що в сучасному світі для дорослих стали випускати браслети з пластику у вигляді годинника.
Підсумок:
Для успішного застосування необхідно дотримуватися тільки кілька простих правил:
1. Одягати відразу два браслета на дві руки
2. Не знімати в дорозі
3. При гострих нападах необхідно просто натискати на сам аплікатор і через 2 – 5 хвилин дискомфорт у дитини зникне.
4. Але якщо з'явився набряк, ручка малюка запітніла – потрібно обов'язково зняти браслет.

Додаткові переваги

Вам вже, звичайно, зрозуміло, що популярність цього виробу величезна. Виробники попрацювали над розширенням не тільки якості матеріалу для виготовлення браслетів, не тільки розробили масу різних колірних рішень і малюнків, але і розширили сфери їх застосування.
Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що існують акупунктурні браслети:
1) Для вагітних. Вони позбавляють майбутніх мам від токсикозу. При цьому враховуються всі індивідуальні особливості його виникнення. Не кажучи вже про різноманітний спектр прояву цього неприємного явища
2) Для післяопераційного періоду відновлення. Коли залишки анастезіологічних препаратів в організмі викликають нудоту
3) Після хіміотерапії. Для полегшення відновлення онкохворим людям
4) Це незамінний помічник від заколисування під час занять деякими видами спорту

5_варианты_применения_браслетов_от_укачивания.png

Відомі бренди

Те, що "акупунктурний браслет-це найбезпечніша і необхідна річ для надання швидкої допомоги при дискомфорті" - Абсолютна Істина. Такий предмет необхідно мати в домашній аптечці і обов'язково брати його з собою в дорогу – теж не викликає сумніву. Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, які існують бренди у виробництві браслетів від заколисування.
І вони дійсно є. У світі завоювали позитивну репутацію і мають масу хороших відгуків чотири фірми. Всі товари цих виробників мають рекомендації не тільки користувачів, але і фахівців. Вони протестовані і перевірені різними клінічними дослідженнями. Давайте познайомимося з кожною
1. Sea Bad

6__браслет_от_укачивания_Sea_Bad.png
В перекладі ця назва звучить як «Погане море». Браслети цієї фірми виготовляються тільки з трикотажної тканини, а сам аплікатор має круглу форму. Він виготовляється з білого пластику і надійно прикріплюється до напульсник-манжетці.
2. Trevel Drim

7_браслет_от_укачивания_Trevel_Drim.png

В перекладі ця назва звучить як «Подорож мрія». Цей бренд розробив лінію для дітей і для дорослих. Колірні рішення задовольнять потреби кожного бажаючого придбати такий аксесуар. Нова торгова пропозиція від цього бренду-лінія для вагітних. Всі браслети пропонуються в пластиковому футлярі по дві штуки.

3. Easy Travel

7_браслет_от_укачивания_Easy_Travel.png

Ця назва в перекладі звучить як "легка подорож". Цей бренд пропонує свої браслети не тільки від основних симптомів заколисування, але і від головного болю. Рекомендується так само від проблем з бурчанням і різких болів в області живота. А при токсикозі вони здатні швидко відновити психоемоційний загальний стан і зняти втому. На всі запропоновані характеристики є лікарські рекомендації
4. Travel Band

7_браслет_от_укачивания_Trevel_Band.png

"Подорож групою" - так звучить в перекладі назва цього бренду. Зберігаючи всі рекомендації до застосування браслетів від заколисування, цей виробник акцентує увагу покупця на товари для дітей. Самі браслети цієї фірми виконані з високоякісних матеріалів і практично не відчуваються на руці. Рекомендується до застосування в транспорті.

Можливо, Вам сподобаються ці відео матеріали


ПІДСУМОК:
Не дивлячись на різноманітні декоративні оформлення цей аксесуар має лікувальний ефект. В аптеці відпускається без рецепта. Зберігається у футлярі. Для прання застосовуйте дитяче мило.
Більше інформації, що стосується рекомендацій провідних фахівців з різних питань правильної організації і проведення подорожей з дитиною – читайте в розділі «Спорт і відпочинок»

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар

частная наркология