Коротко про головне: Дитина їде в табір
Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся все про дитячий табір, визначте для себе як Ваша дитина проведе літні канікули, знайдете корисну інформацію про путівки у табір, дізнаєтеся як їх отримати.
Зміст:
Вибираємо: в який табір?
Про оздоровлення своєї дитини на літніх канікулах думають всі батьки. Літо пролітає дуже швидко, а так хочеться все встигнути! Ви, звичайно, розумієте, що сидіти дитині ціле літо вдома - це неправильно!
Йому і так набридло жити майже цілий рік по маршруту «Дім-школа» і тільки на вихідних – вільне переміщення. А тут стільки вільного часу! Літо! Сонце! Нові емоції! Нові друзі! Нові відкриття! Безперечно, все це дає-табір!
Вибирайте!
1. Пришкільний
Це табір з денним перебуванням. Тут все знайоме: рідні стіни, старі друзі, перевірені вчителі. Одним словом – шкільний табір.
Плюс в тому, що дитина знаходиться поруч, йому все знайоме. Загалом-мінімум ризиків! Для першокласника - супер ідея на тему «Як провести вільний час?»
Мінус – мало нових емоцій, немає нових друзів. Тут більше розваг, ніж оздоровлення.
Якщо ваша дитина вже самостійна і шукає спілкування з новими дітьми, готова розлучитися з Вами, жити в новому колективі, тоді можете сміливо продовжувати вибирати для неї табір.
Пам'ятайте!
Ваша дитина робить тільки перші кроки у величезний океан Можливостей. Допоможіть йому навчитися в ньому впевнено плавати!
2. Тематичний
Тут Вашій дитині запропонують взяти участь в цілому театральній дії за сюжетами улюблених книг.
Плюс – море нових емоцій, нові друзі, нові пригоди.
Мінус - ваша дитина повинна бути готова постояти за себе.
Пам'ятайте!
Якщо Вашій дитині 8-9 років, то не варто бояться перших розставань. Просто в перший раз купіть путівку тільки на 2 тижні
3. Профільний
У цьому таборі вся програма перебування має свою спеціалізацію. Ось тільки вона заснована на активному оволодінні дитиною певними знаннями в міксі з активним відпочинком.
Плюс-суцільний інтенсив, нудьгувати взагалі буде ніколи, розвивається самостійність.
Мінус-дитина може не прийняти дух змагання і не впоратися із заданим темпом
Пам'ятайте!
Вибираючи профільний табір, підключіть саму дитину. Так він може вибрати для себе програму, якою вже зацікавився або хоче зрозуміти. В таких спеціалізованих таборах з дітьми працюють саме вузькоспеціалізовані фахівці.
4. Спортивно-оздоровчий
У такому таборі займаються спортом і вибирають за своїм бажанням сподобався вид.
Плюс – з'являться спортивні захоплення.
Мінус – Якщо сама дитина не хоче займатися спортом взагалі.
5. Табір загальної спрямованості
Такий варіант може сподобається Вашій дитині своєю різноманітністю гуртків за інтересами
Плюс – свіже повітря, нові друзі і нові знання
Мінус-не має
6. Санаторний
Це справжній дитячий санаторій. На початку зміни лікар, при першому огляді, робить індивідуальні призначення і складає індивідуально програму оздоровлення.
Плюс - можна поправити здоров'я часто хворіє дитині
Мінус – малорухливі ритм життя
Пам'ятайте!
Зробивши вибір, Ще раз перевірте інформацію! Обов'язково дізнайтеся все про табір: проживання, харчування, розваги, обслуговуючий персонал. Надійніше, звичайно, все побачити своїми очима і взяти контакти вожатих і адміністрації.
7. Зарубіжні варіанти
Можна знайти мовний табір. У США, Англії, Швейцарії, Німеччині. Тут загони формуються на підставі вступного тесту. Весь день у дитини буде розписаний: 3-4 уроку і потім гуртки і секції за бажанням у всіх напрямках. Є 1 екскурсія в тиждень.
Є творчий табір. Тут з вашою дитиною працюватимуть фахівці з дизайну, хореографії, вокалу, акторської майстерності та образотворчого мистецтва.
Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що Польща, Чехія, Ізраїль, Грузія, Болгарія і Словаччина створюють в своїх таборах російськомовні загони. Англія, Італія, Франція, Канада і Німеччина – тільки з певним знанням іноземної мови.
Спортивний табір. В ньому вся робота з кожною дитиною спрямована на розвиток його спортивної майстерності. На це в тиждень виділяється до 30 годин тренувань. Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що набір спортивних секцій практично скрізь однаковий, але є відмінності в деяких країнах. Так США обов'язково включає заняття з бейсболу, Англія - тенісу і регбі, а Німеччина – по футболу.
Плюс-Мовний інтенсив, освоїть стрільбу з лука, фехтування, скелелазіння, волейбол, баскетбол, плавання, аеробол, верхову їзду.
Мінус – дуже далеко від дому.
ПІДСУМОК:
Вибираючи будь-який табір для своєї дитини, робіть це разом з ним. Якщо Ваша дитина ще ніде без Вас не відпочивав запропонуйте йому в перший раз путівку на 2 тижні разом з другом. Так ви закладете основи повної самостійності і комунікабельності, що в житті завжди необхідно кожній людині. Будьте впевнені, якщо вибір табору зроблений правильно – на наступне літо ваша дитина сама попроситься туди ще раз.
Де дістати путівки в табір?
Це питання вирішується дуже просто! Причому в незалежності від типу табору і його місцезнаходження на карті світу!
Є три шляхи вирішення: два - коли ви все оплачуєте самостійно і
одне – безкоштовна путівка від держави.
Розберемо кожне:
1. Путівку в обраний табір для своєї дитини Ви можете замовити через Інтернет. Самостійно прийняли рішення, проаналізували всю наявну і відкритих джерелах інформацію, розпитали знайомих і подзвонили безпосередньо, задали всі ваші запитання, визначилися з формою оплати і уточнили як дістатися.
2. Через агенство, що додасть Вам додаткових витрат, але і дасть відповіді на всі Ваші питання і деякі гарантії.
Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що якщо Ви вибрали зарубіжний табір, то у вартість путівки входить не тільки проживання дитини,харчування та навчання, але і медична страховка, навчальні приладдя, спортивні спорядження плюс розважальні заходи. Обов'язкова включається ще й перевезення дитини від місця прибуття до табору і назад.
Всі інші витрати на дорогу Ви оплачуєте окремо. або в агенстві, в якому Ви вибрали путівку.
Пам'ятайте!
Для виїзду за кордон після оплати путівки в табір і оформлення проїзних квитків обов'язково подстрахуйте себе - оформіть страховку на дитину в самому агентстві або у приймаючій країні від невиїзду за кордон.
3. Рішенням Кабінету Міністрів України пільговими путівками мають бути забезпечені діти
Можливо, Вам буде цікаво дізнатися, що літньому таборі так само має право абсолютно безкоштовно відпочити
Як Ви розумієте, бажаючих отримати пільгову путівку багато і тут потрібно швидше стати на чергу і здати всі необхідні документи до місцевого Управління у справах молоді та спорту (далі Управління) або в Управління соцзахисту населення.
Якщо ви вирішили оформити пільгову путівку, тоді спочатку обов'язково пройдіть медкомісію дитині і оформите довідку форма 79/0 у лікаря.
Потім, у кожному конкретному випадку буде потрібно зібрати свій перелік документів
Далі у місцевому управлінні формуються списки. Причому всі путівки розподіляються тільки за бажанням і можливо з пайовою участю батьків.
Якщо Ваша дитина входить в пільгову категорію, тоді регулярно простежуйте інтернет-інформацію по наявності вільних місць в таборах на веб-сайті свого управління і все у Вас вийде!
Пам'ятайте!
Пільговою путівкою від держави може скористатися дитина від 7 років тільки 1 раз в рік. Причому при оформленні пільги на це твердження від батьків теж потрібна додаткова довідка від сімейного лікаря.
Що необхідно взяти в табір?
І ось, всі питання оформлення путівки в табір вже вирішені залишилося тільки зібрати речі. Цю процедуру потрібно робити обов'язково разом з самою дитиною. Якщо раптом у Вас виникло питання " навіщо?» Відповідь:
По-перше, так він буде знати, що взяв?
По-друге – легко зможе зібратися в таборі самостійно додому. Правда тут потрібен буде ще й список всіх речей.
І не забудьте другий варіант списку речей залишити вдома.
Пам'ятайте!
Від Вас до табору дитина повинна привести лист для вихователя або вожатого в якому Ви повинні будете описати особливості своєї дитини і вказати свій номер телефону і інші додаткові джерела для Вашого спілкування (соцмережі, Вайбер, Инстаграмм і т. д.)
Дозвольте дитині взяти з собою улюблені речі в залежності від типу табору. У непомітних місцях визначитеся разом з дитиною і зробіть свої позначки, щоб не загубилася. Позначте дитині яку річ і для йому чого потрібно буде одягати. Звичайно, Від дорогих речей в подорож потрібно буде утриматися.
Можливо, вам знадобиться порада досвідчених фахівців-вихователів:
Можливо, Вам сподобається цей список на 2 тижні:
Речі
- 6 комплектів білизни
- 6 пар шкарпеток
- 2 комплекти для купання
- 2 головних убору
- 2 наряду для дискотеки
- 4 майки або футболки
- 1 шорти
- 1 джинси або штани
- 3-4 спідниці та сарафана
- 1 спортивний костюм
- Для ігор - шльопанці, мокасини або кеди
- На вихід – сандалі або туфлі
І ще обов'язково 1 тепла кофта або вітровка.
Ліки і духи
- Духи – заборонено
- Кульковий або гелевий дезодорант - можна
- З ліків покладіть тільки для переїзду - аптечку для подорожей.
Пам'ятайте!
В таборі є свій лікар і він відповідає за здоров'я Вашої дитини. Проінформуйте його і вихователів, якщо у дитини є хронічне захворювання, щоб був контроль з боку дорослих за графіком прийому/
Туалетні приналежності:
- 2 шматочки мила з мильницею
- Шампунь в одноразових пакетиках - за бажанням
- 2-3 зубні щітки
- Сонцезахисний крем або спрей
- Репеленти від комах
- Мочалка
- Гребінець
- 2 рушники
- Туалетний папір
- Пакет для брудної білизни
- Пральний порошок або мило
- Бритва для хлопчика
- Гігієнічні прокладки для дівчинки
Пам'ятайте!
Обов'язково покладіть блокнот і ручку. Не забудьте зарядку на телефон. Перед від'їздом Перевірте рахунок на телефоні.
Підсумок!
Ось всі важливі дрібниці Вам тепер відомі. Залишилося провести психологічну підготовку до подорожі. Головне - самі не панікуйте, якщо Ваша дитина їде в табір в перший раз! Обговоріть з дитиною всі моменти самообслуговування. Від гігієнічних процедур до орієнтування на місцевості. Згадайте своє дитинство. Налаштуйте дитину на цікаві і захоплюючі пригоди з новими емоціями і повним веселощами.
Намагайтеся оздоровити дитину з користю, щоб він свіжим, здоровим і радісним зустрів 1 вересня!
Більше інформації, що стосується рекомендацій провідних фахівців з різних питань правильної організації і проведення дозвілля дитини – читайте в розділі Спорт і відпочинок
Залишити коментар
Похожие статьи
-
02
Як подолати страх заколисування перед подорожжю з дитиною
- 0 Прочитано 544 разів
-
03
Оновлена ФІЗКУЛЬТУРА
- 0 Прочитано 2287 разів
-
04
Гімнастика для дітей
- 0 Прочитано 1398 разів
-
05
Східні танці
- 0 Прочитано 2440 разів
Зараз актуально
-
01
Дитяча кімната для дівчинки
- 0 Прочитано 3836 разів
-
02
Дитяча кімната
- 0 Прочитано 2692 разів
-
03
Логічні ігри для дітей
- 0 Прочитано 3172 разів