Прочитавши цю статтю, Ви отримаєте уявлення про необхідні обов'язкові вимоги для виконання фізичних вправах для Вас і Вашої дитини, знатимете усі правила по техніці безпеки для безпечного проведення зарядки з дитиною.

Зміст:

 1. Правила виконання ранкової зарядки для батьків.
 2. Правила виконання ранкової зарядки для дитини.
 3. Основні моменти по безпеці під час виконання фізичних вправ будинку і на вулиці.

1. Правила виконання ранкової зарядки для батьків.

Ви вирішили серйозно зайнятися спортом зі своєю дитиною. Вам відмінно відомо і зрозуміло яку користь приносить фізкультура для людського організму. А ще Ви хочете виховати у своїй дитині самодисципліну, зміцнити волю і упевненість у своїх силах.1__malysh_sportsmen.jpg

Ви вирішили серйозно зайнятися спортом зі своєю дитиною. Вам відмінно відомо і зрозуміло яку користь приносить фізкультура для людського організму. А ще Ви хочете виховати у своїй дитині самодисципліну, зміцнити волю і упевненість у своїх силах.

Тоді Ви на правильному шляху! Тільки спорт дасть Вашій дитині стільки користі! Зарядка - ця тільки найперша ланка в цій відповідальній роботі. Зате ставши старше, і зрозумівши як йому це важливо в житті, Ваша дитина не раз Вам дякуватиме!

Для того, щоб почати проводити цю потрібну роботу з малюком, давайте спочатку розглянемо основні правила для успішного виконання зарядки:

 1. Зарядку необхідно проводити разом з дитиною щодня в одно і теж час, відразу після сну і обов'язково перед сніданком.
 2. Не забувайте, що водні процедури у кінці теж обов'язкові, адже вони ще і допомагають в гартуванні!
 3. Кожну вправу спочатку покажіть як виконувати правильно і як при цьому треба дихати: вільно усіма грудьми, через ніс. А головне - з максимальною віддачею!
 4. Самі вправи постарайтеся підібрати заздалегідь, щоб розігріти усі групи м'язів. Тут Вам буде корисно запам'ятати: розпочинайте завжди з верхньої частини частин тіла дитини і у кінці давайте навантаження на ноги! У наш сучасний час в цьому Вам можуть допомогти вже готові розроблені відео - зарядки для дітей!(см). Але Ви можете скласти свою! Головне не забувайте, що норми вправ через різний вік дитини трішки різниться :
 5. Дуже важливо не забувати: 1раз в два місяці ускладнювати комплекс вправ і підвищувати рівень навантаження, за умови, що уранішня зарядка повинна тільки підбадьорити, а не перевтомити дитину!
 6. Але щодня також треба постійно стежити за самопочуттям дитини! Як тільки помітите, що у малюка з'явилася почуття різкого болю, зупиніть виконання і перейдіть до легших вправ!

Веселий настрій в час зарядці допоможе малюкові і Вам швидше прокинутися, напрацювати здоровий апетит і цілий день провести у піднесеному настрої! Вам варто тільки почати!

 

Загальне значення ранкової зарядки для усіх недооцінити важко! Будьте завжди у формі і привчайте до цього свою дитину!

2. Правила виконання уранішньої зарядки для дитини.

Для успішного і організованого проведення ранкової зарядки з дитиною спочатку обговорите ще вдень або увечері усі основні моменти: для чого потрібна зарядка, коли треба вставати, яку форму треба одягнути.

Спробуйте обговорити усі пункти з «Правил виконання зарядки» зі своєю дитиною заздалегідь. Запропонуйте як веселу гру - якщо починаєте робити вдома або як захоплюючу подорож, якщо вирішили почати на вулиці!

У Правилах тільки 6 вимог до дитини:

 1. Робити її треба в одно і теж час!
 2. На тобі має бути легка форма одягу, але не піжама, а краще трусики і маечка!
 3. Вправи треба робити тільки перед сніданком!
 4. Кожну вправу треба виконувати точно і правильно, повторюючи по 8-10 разів!
 5. Дихати треба вільно на повні груди і тільки через ніс!
 6. Після зарядки обов'язково прийми душ, обливання або обтирання!

3. Основні моменти по безпеці під час виконання фізичних вправ будинку і на вулиці.

Як у усіх серйозних справах, так і при проведенні зарядки існує ряд вимог по техніці безпеки. Вам треба їх спочатку контролювати самим, але промовити з дитиною усі ці здавалося б дрібниці, для того, щоб він сам потім міг їх обов'язково контролювати . Итак, запам'ятаєте сім обов'язкових вимог!

 1. Дотримуйтеся необхідної відстані від навколишніх предметів: не менше 130-140см.!
 2. Для безпеки завжди звертайте увагу на підлогу: він має бути рівним, не слизьким, чистим і обов'язково поруч не повинно бути ніяких виступів!
 3. Для вправ, які виконуються на підлозі, обов'язково потрібний маленький килимок!
 4. Обов'язково стежите, щоб ніхто не заважав, не збивав з темпу і не відволікав! Адже в зарядці дуже важливо задати ритм!
 5. Якщо ви вирішили провести зарядку на вулиці, то спочатку треба уважно проглянути, що лежить під ногами! Обов'язково приберіть спочатку гострі предмети, що колються!
 6. Намагайтеся вибирати для проведення зарядки тихе і спокійне місце! Ближче до води і чимдалі від машин!
 7. Якщо Ви наважилися провести з дитиною зарядку у воді, то також уважно вивчите спочатку дно під водою і намагайтеся не заходити на глибину вище за пояс дитини!

Головне треба тільки почати робити зарядку обов'язково перший місяць. Дуже важливо саме для дитини!

Мінятимуться настрої, бажання. Можуть раптом виникнути якісь невідкладні справи!

Ви тільки не зупиняйтеся і не відмовляйтеся!

Просто змініть тривалість часу на проведення : нехай це буде швидко, але весело, чим взагалі не буде!

І дуже швидко Ви просто не зможете почати день по-іншому! І пам'ятаєте: найважливіше в житті кожного - це здоров'я!

Цінуйте його самі та привчайте до цього свою дитину!

Пам’ятайте! Зарядка потрібна не тільки для підняття настрою і загального тонусу, а і для зміцнення імунітету всього організму!

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар

наркотики наркозависимость лечение
заказать воду в бутылях киев